30.09.2013, 18:22

Aktuálne výhody pre mladých

Ako môžete ušetriť na hypotéke alebo úvere na bývanie.

ČSOB
Pri úveroch na bývanie ponúka benefity:
– pri žiadosti o úver do 30. novembra 2013 získa klient 100-percentnú zľavu z poplatku za spracovanie úveru,
– možnosť bezplatnej mimoriadnej splátky prostredníctvom mobilnej aplikácie ČSOBSmartBanking,
– schválenie úveru do 24 hodín.

Slovenská sporiteľňa
Od 11. septembra 2013 znížila úrokové sadzby úverov na bývanie o 0,4 percenta pri všetkých fixáciách. Pri päťročnom fixe je tak možné získať úver na bývanie so sadzbou už 3,09 percenta ročne, čo je najnižšia sadzba v histórii Slovenskej sporiteľne. Ak ide o Úver na bývanie, poskytnutý klientovi do 70 percent z hodnoty založenej nehnuteľnosti, klient nemusí dokladovať, na čo peniaze minul. Pri úvere nad 70 percent z hodnoty založenej nehnuteľnosti klient dokladuje použitie vo výške 80 percent z poskytnutých peňazí. Úver na bývanie získa klient rýchlo aj bez vlastnej hotovosti, vo výške aj viac ako 70 percent z hodnoty nehnuteľnosti.

Tatra banka
Aktuálne majú klienti možnosť získať úver so štátnym príspevkom pre mladých už od 0,15 percenta a so 100-percentnou zľavou za jeho poskytnutie.

UniCredit Bank
Banka ponúka zvýhodnené úrokové sadzby pre všetky typy úverov na bývanie a bez poplatku za poskytnutie. Napríklad pri hypoúvere

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.