22.01.2016, 07:34

Zarobíte viac ako 1000 eur. Tieto miesta sú teraz voľné

HNonline.sk vám v spolupráci s istp.sk prinášajú prehľad najaktuálnejších voľných pracovných miest v Bratislave, kde môžete zarobiť viac ako 1000 eur.

Frontend programátor

Koho hľadajú: Špičkového frontendového programátora so znalosťou HTML, CSS, JS a PHP. Práca na skvelých projektoch, možnosť 1-2 dní do týždňa pracovať z domu. Nutná znalosť spomínaných technológií a minimálne 3 ročná prax s vývojom webových projektov.
Ponúkaná mzda: od 1500 do 2000 eur za mesiac
Viac tu: 


Obchodný manager

Koho hľadajú:  Pracovníka na poskytovanie poradenstva klientom a obchodným partnerom, aktívnu akvizíciu nových zákazníkov, udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientami na vykonávanie činnosti na Slovensku a v Čechách. Prax aspoň rok.
Ponúkaná mzda: od 800 do 1700 eur za mesiac
Viac tu:


PHP programátor

Koho hľadajú:  PHP programátora, ktorý sa vyzná v správe a vývoji www portálov, s využitím technológií XHTML, CSS, PHP, MySQL, Twig, Smarty. Pracovné miesto je vhodné aj pre zdravotne postihnutého či absolventa, bez požiadavky na odbornú prax.
Ponúkaná mzda: dohodou
Viac tu:


Administrátor pre verejné obstarávanie

Koho hľadajú:  Administrátora, ktorý bude mať na starosti riadenie a koordináciu procesu verejného obstarávania na SHMÚ, bude sumarizovať požiadavky na VO a návrhy postupov na VO, zabezpečovanie elektronických aukcií na dodanie tovarov či poskytnutie služieb. 
Ponúkaná mzda: od 1000 do 1200 eur za mesiac
Viac tu:


Projektový manažér

Koho hľadajú: Projektového manažéra na zabezpečenie realizácie projektu vo všetkých fázach jeho životného cyklu po koncepčnej a organizačnej stránke.
Ponúkaná mzda: dohodou
Viac tu:


Praktický lekár

Koho hľadajú: Praktického lekára pre dospelých v zabehnutej ambulancii všeobecného lekárstva s počtom kapitantov 2100. Ponúkajú výborné pracovné podmienky, lukratívny pracovný čas + benefity.
Ponúkaná mzda: od 2300 do 2500 eur mesačne
Viac tu:


Manažér obchodných poradcov

Koho hľadajú: Manažéra, ktorý bude realizovať výberové pohovory na pozíciu Finančný poradca, vyberať vhodných kandidátov, mentorovať a kaučovať ich.
Ponúkaná mzda: od 1200 do 2000eur mesačne
Viac tu:


JavaScript Developer

Koho hľadajú: Pracovníka pre prácu na firemných projektoch www.myclaude.com, vývoj webových stránok a webových aplikácií, vývoj mobilných aplikácií na multiplatforme
Ponúkaná mzda: od 1500 do 3000 eur za mesiac
Viac tu:


Autolakovník

Koho hľadajú: Pracovníka na lakovanie áut a prípravu vozidiel, v jednozmennej prevádzke. 
Ponúkaná mzda: od 1200 do 2000 eur za mesiac
Viac tu:


Odborný pracovník IT

Koho hľadajú: Pracovníka v oblasti elektronického zdravotníctva (eHealth), na vykonávanie overenia zhody v zmysle § 11 zákona č. 153/2013 Z. z., administratívne a technické zabezpečenie procesu overenia zhody informačných systémov poskytovateľov zdravotníckej starostlivosti, spracovanie a archiváciu podkladov procesu overenia zhody.
Ponúkaná mzda: dohodou
Viac tu:


Zdroj: www.istp.sk

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.