Komunálne voľby 2018

Vyhľadajte si, kto povedie vaše mesto alebo obec

Košice

43.29 %
29157 hlasov
Jaroslav Polaček
Jaroslav Polaček

SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS

Martin Petruško
Martin Petruško

SMER-SD, SNS

23.82%
Alena Bašistová
Alena Bašistová

Nezávislý kandidát

14.84%
Viliam Novotný
Viliam Novotný

ŠANCA

9.03%
Vladimír Vágási
Vladimír Vágási

MOST - HÍD

1.96%
Džemal Kodrazi
Džemal Kodrazi

Nezávislý kandidát

1.57%
Štefan Horváth
Štefan Horváth

NÁRODNÁ KOALÍCIA

1.08%
Miroslav Špak
Miroslav Špak

Nezávislý kandidát

0.95%
Jaroslav Džunko
Jaroslav Džunko

Nezávislý kandidát

0.92%
Milan Lesňák
Milan Lesňák

Nezávislý kandidát

0.73%
Ján Dečo
Ján Dečo

Nezávislý kandidát

0.64%
Richard Havrilla
Richard Havrilla

Nezávislý kandidát

0.61%
Ján Struk
Ján Struk

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

0.5%

Zvolených bolo 41 poslancov

Nezávislý kandidát (18) SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS (12) OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, DS (4) SMER-SD (4) SRK (1) SPOLU (1) ŠKV (1)

Zvolení

Meno Strana Hlasy
Ladislav Lörinc SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 3522
Jozef Andrejčák SMER-SD 3250
Marcel Vrchota SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 3006
Miloš Ihnát Nezávislý kandidát 2956
Zdenko Lipták OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, DS 2867
Lenka Kovačevičová Nezávislý kandidát 2722
Ján Jakubov SMER-SD 2709
Ladislav Rovinský Nezávislý kandidát 2675
Zuzana Slivenská Nezávislý kandidát 2654
Henrich Burdiga Nezávislý kandidát 2513
Dominik Karaffa SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 2431
Peter Huba SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 2391
František Ténai SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 2214
Peter Liba OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, DS 2180
Marcel Gibóda SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 2172
Jaroslav Hlinka Nezávislý kandidát 2009
Viliam Knap Nezávislý kandidát 1922
Martin Seman Nezávislý kandidát 1919
Igor Petrovčik SPOLU 1840
Ľubomír Grega OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, DS 1838
Bernard Berberich SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 1833
Michal Djordjevič Nezávislý kandidát 1785
Daniel Rusnák SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 1769
Róbert Schwarcz Nezávislý kandidát 1754
Ján Sekáč ŠKV 1707
Martin Balčík SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 1641
Erich Blanár Nezávislý kandidát 1608
Jozef Filipko SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 1561
Iveta Adamčíková Nezávislý kandidát 1547
Marek Kandráč SMER-SD 1530
Miroslav Špak Nezávislý kandidát 1430
Marián Horenský Nezávislý kandidát 1428
Jaroslav Dvorský SMER-SD 1418
Vladislav Stanko OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA - Boris Kollár, Zmena zdola, DÚ, DS 1386
Ladislav Strojný Nezávislý kandidát 1376
Vladimír Saxa SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 1123
Jozef Karabin Nezávislý kandidát 806
Milan Lesňák Nezávislý kandidát 628
Lucia Gurbáľová SaS, KDH, SMK-MKP, NOVA, OKS 580
Marcel Šaňa SRK 573
Lucia Iľáščíková Nezávislý kandidát 508