Evita magazín
StoryEditor

Evita predplatné s darčekom

„Teším sa, že tvoríme časopis pre ženy, ktoré robia všetko pre to, aby boli šťastné,“ hovorí najčítanejšia slovenská spisovateľka bestsellerov, Evita Urbaníková. Magazín Evita vychádza každý mesiac a prináša skutočné príbehy skutočných žien a veľa ďalšieho zaujímavého čítania.

K predplatnému teraz získate ZADARMO špeciálny darček Motivačný diár od Evity na rok 2023 v hodnote 9,95€. Nájdete v ňom motivačné citáty, sezónne recepty, interaktívny zápisník s cieľmi, ale aj originálny horoskop, čo Vás zaručene naladí na rok 2023. Nechýba ani menný kalendár a dostatočný priestor na vaše dôležité poznámky.

Akcia platí od 20. 1. 2023 do 8. 2. 2023. Predplatné s týmto darčekom sa začína od vydania 3/2023. Akcia je platná len pre nových a pokračujúcich predplatiteľov. Počet darčekov je limitovaný a platí len do vypredania zásob. Darčeky sú zasielané samostatne až po spracovaní všetkých objednávok.

menuLevel = 2, menuRoute = predplatne/tlacene-tituly, menuAlias = tlacene-tituly, menuRouteLevel0 = predplatne, homepage = false
29. január 2023 06:48