TASR

Matúš Bero spečatil výhru Trabzonsporu. Jeho tím vyhral štvrtý zápas v rade

09.12.2017, 13:27
V zápase tureckej ligy sa predstavili aj juraj Kucka a Tomáš Hubočan.

Futbalisti Trabzonsporu zvíťazili v sobotňajšom zápase 15. kola tureckej ligy na pôde Kasimpasy 3:0. Skóre stretnutia spečatil vo štvrtej minúte nadstaveného času slovenský legionár Matúš Bero, ktorý bol na ihrisku od 70. minúty. Na prvý gól hostí prihral Berov krajan Juraj Kucka, spolu s ním absolvoval plnú minutáž Tomáš Hubočan.

Trabzonsporu po štvrtom triumfe v sérii patrí v tabuľke 7. priečka. Najbližšie sa v sobotu 16. decembra predstaví doma proti tabuľkovému susedovi - ôsmemu Bursasporu.

výsledky - 15. kolo:

Kasimpasa - Trabzonspor 0:3 /T. Hubočan a J. Kucka odohrali celý zápas, M. Bero (všetci Trabzonspor) hral od 70. minúty + gól/, Yeni Malatyaspor - Göztepe Izmir 2:3

12. máj 2024 10:24