TASR/AP

Tatar strelil gól, Montrealu to nestačilo

15.02.2019, 05:49
Ottawa v obrane s Christiánom Jarošom prehrala v Detroite 2:3.

Slovenský hokejista Tomáš Tatar sa strelecky presadil v noci na piatok v zámorskej NHL, ani jeho gól však nezabránil prehre Montrealu 1:3 na ľade Nashvillu. Bol to pre neho 18. presný zásah a 41. bod v prebiehajúcej sezóne.

Ottawa v obrane s Christiánom Jarošom prehrala v Detroite 2:3 a naďalej tak zostáva na poslednom mieste ligovej tabuľky. Neuspela ani Arizona s útočníkom Richardom Pánikom, ktorá podľahla na domácom ľade St. Louis hladko 0:4. Blues potvrdili výbornú formu, pripísali si ôsme víťazstvo v rade.

Suverénny líder súťaže z Tampy Bay deklasoval doma Dallas 6:0, v drese Lightning chýbal pre zranenie v dolnej časti tela slovenský obranca Erik Černák.

Výsledky NHL:

Columbus - New York Islanders 0:3, Florida - Calgary 3:2 pp a sn, Detroit - Ottawa 3:2, Tampa Bay - Dallas 6:0, Nashville - Montreal 3:1 /TATAR za hostí 1+0/, Winnipeg - Colorado 1:4, Chicago - New Jersey 5:2, Arizona - St. Louis 0:4, Vegas - Toronto 3:6, Los Angeles - Vancouver 2:2 v 3. tretine, San Jose - Washington 1:4 v 3. tretine

01 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 02 - Modified: 2024-04-21 08:26:12 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Ramsay urobil v tíme štyri zmeny, Slováci rátajú aj s Tatarom 03 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 04 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 05 - Modified: 2024-03-19 06:41:28 - Feat.: - Title: Slováci v NHL nebodovali, Ovečkin sa zapísal do histórie
26. apríl 2024 06:54