Halákovi sa od návratu na ľad nedarí, ani Chárova asistencia nestačila

10.01.2016, 10:29

Slovenskému hokejovému brankárovi Jaroslavovi Halákovi nevyšiel ani ďalší duel v NHL. Jeho tím New York Islanders prehral na ľade Philadelphie 0:4, napriek tomu si Halák pripísal 27 úspešných zákrokov a mal 87,1-percentnú úspešnosť.

Od druhej tretiny ho postupne prekonali Michael Raffl, Jevgenij Medvedev, Matt Read aj Sean Couturier. Na druhej strane si shutout pripísal Steve Mason, keď zneškodnil všetkých 20 pokusov "ostrovanov".

Halákovi sa od návratu do zostavy svojho tímu zatiaľ nedarí. V oboch uplynulých dueloch dostal príležitosť, no inkasoval dovedna sedem gólov. Ôsmy dostali Islanders pri prehre 1:4 s Washingtonom do prázdnej bránky.

Zdeno Chára si v noci na nedeľu vylepšil štatistiky o jednu asistenciu, no jeho Boston prehral na ľade Ottawy tesne 1:2 po predĺžení. Tridsaťosemročný bek zaznamenal v 38 zápasoch tejto sezóny 21 kanadských bodov (5+16).

sumáre:

Philadelphia - NY Islanders 4:0, NY Rangers - Washington 3:4 pp, Columbus - Carolina 3:4 pp, Montreal - Pittsburgh 1:3, Ottawa - Boston 2:1 pp (CHÁRA 0+1), San Jose - Toronto 7:0, Dallas - Minnesota 1:2, Arizona - Nashville 4:0, Vancouver - Tampa Bay 2:3 pp, LA Kings - St. Louis 1:2 pp a sn

01 - Modified: 2008-01-02 20:31:18 - Feat.: 0 - Title: Na dôchodkových účtoch je 51 miliárd
01 - Modified: 2021-03-12 05:41:18 - Feat.: - Title: Halák zažiaril v NHL. Vychytal 52. shutout v kariére 02 - Modified: 2021-02-11 09:31:16 - Feat.: - Title: Slávny brankár sa v NHL pomýlil, myslel si, že prehrávajú. Musel som niečo povedať Halákovi, žartoval 03 - Modified: 2019-02-16 05:57:40 - Feat.: - Title: Halák zažiaril v NHL. Vychytal čisté konto a prispel k triumfu 04 - Modified: 2018-12-18 05:20:05 - Feat.: - Title: Halák zažiaril v NHL. Proti byvalému klubu vychytal čisté konto 05 - Modified: 2018-04-22 05:39:26 - Feat.: - Title: Postup Bostonu sa zatiaľ nekoná, Washington otočil sériu
26. apríl 2024 06:01