TASR/Dano Veselský

Slovák Wang Jang vypadol v 3. kole dvojhry v stolnotenisovom turnaji

27.07.2021, 09:08
Slovenský reprezentant podľahol v Tokiu nasadenému domácemu pingpongistovi.

Slovenský stolný tenista Wang Jang nepostúpil do osemfinále dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. V utorkovom zápase 3. kola podľahol za 33 minút domácemu Japoncovi Kokimu Niwovi 0:4 na sety.

Niwa mal v prvom sete navrch, druhé dejstvo prinieslo vyrovnanejší priebeh. Wang Jang v ňom viedol 7:6, koncovka však patrila jeho súperovi.

Tretí set sa niesol jasne v réžii Japonca, Wangovi dovolil uhrať iba tri loptičky. Slovenský reprezentant sa vo štvrtom sete prepracoval k setbalom, Niwa však dokázal zvrátiť nepriaznivý vývoj a nedopustil zdramatizovanie duelu.

muži - dvojhra - 3. kolo:
Koki Niwa (Jap.-12) - Wang JANG (SR) 4:0 (6, 8, 3, 10)

01 - Modified: 2023-09-26 14:00:00 - Feat.: - Title: VIDEO Pingpong a tepláková súprava od Adidasu. Fíni ukázali Putina z 90. rokov 02 - Modified: 2023-03-26 10:00:12 - Feat.: - Title: VIDEO: Slovenský reprezentant Wang sa zaskvel výmenou snov. Jeho chladný úder je hitom internetu 03 - Modified: 2022-08-15 12:04:40 - Feat.: - Title: Slovenskí stolní tenisti získajú medailu. "Už roky sme nehrali tak dobre," hovorí Pištej po postupe 04 - Modified: 2022-04-14 11:24:03 - Feat.: - Title: Allyson Felixová potvrdila, že po sezóne ukončí kariéru 05 - Modified: 2022-03-10 11:33:15 - Feat.: - Title: Bývalý reprezentant v atletike Jozef Repčík. Zo školského ihriska až na olympiádu
26. apríl 2024 18:27