Súboj štyroch Slovákov ovládol Hossa. Pozrite sa, ako zariadil víťazstvo (video)

19.11.2015, 06:43

Slovenský hokejista Marián Hossa rozhodol gólom v predĺžení o triumfe Chicaga Blackhawks na ľade Edmontonu Oilers 4:3 v zápase zámorskej NHL. Skúsený krídelník zaznamenal svoj tretí presný zásah v sezóne, celkovo má v 16 dueloch bilanciu 3+5. Jeho krajan a spoluhráč Marko Daňo odohral viac ako 13 minút, obranca Andrej Sekera bol s 23:33 minútami najvyťaženejším hráčom v domácom drese.

Tomáš Tatar a jeho Detroit Red Wings prehrali doma s Washingtonom Capitals 1:2 po predĺžení. Slovenský útočník odohral takmer 15 minút, do štatistík si zapísal plusový bod, jednu strelu a dvojminútový trest za podrazenie.

Sumáre NHL:

WINNIPEG JETS - VANCOUVER CANUCKS 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

Góly: 6. Scheifele (Perreault, Wheeler), 38. Stafford (Enström, Myers), 58. Scheifele (Perreault, Stafford), 59. Stafford (Scheifele, Perreault) – 27. D. Sedin (Burrows, H. Sedin). Brankári: Pavelec - Miller, strely na bránku: 34:30, 15.294 divákov

DETROIT RED WINGS - WASHINGTON CAPITALS 1:2 pp (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

Góly: 3. Larkin (Dacjuk) – 11. Williams (Niskanen, Bäckström), 61. Kuznecov (Niskanen, Alzner). Brankári: Mrázek - Holtby, strely na bránku: 26:27, 20.027 divákov

EDMONTON OILERS - CHICAGO BLACKHAWKS 3:4 pp (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)

Góly: 37. Eberle (Davidson), 44. Pouliot (Nurse, Purcell), 58. Draisaitl (Hall, Purcell) – 28. Keith (Kane, Panarin), 35. Panarin (Anisimov, Kane), 52. Shaw (Kero, Krüger), 62. HOSSA (Seabrook, Panarin). Brankári: Nilsson - Crawford, strely na bránku: 37:27, 16.839 divákov

01 - Modified: 2007-11-13 22:00:00 - Feat.: 0 - Title: Poistku za motorové vozidlo nemusíte platiť vždy
01 - Modified: 2024-04-19 13:33:49 - Feat.: - Title: Pospíšil prispel k triumfu Calgary asistenciou, MacKinnon prekonal rekord Šťastného 02 - Modified: 2024-04-07 04:53:30 - Feat.: - Title: Slafkovský asistoval, na výhru Montrealu to však nestačilo 03 - Modified: 2024-03-08 13:47:14 - Feat.: - Title: Trend sa pomaly otáča, v NHL pribudol ďalší Slovák. Budúcnosť môže byť svetlá, hovorí kouč juniorov 04 - Modified: 2024-03-08 06:16:26 - Feat.: - Title: V NHL nastúpil ďalší Slovák. Vo veku 27 rokov zažil premiéru Patrik Koch 05 - Modified: 2024-02-26 23:16:53 - Feat.: - Title: Prezidentský palác chceli obsadiť mimozemské sily aj „eštebák“. O post sa uchádzali mnohé výstredné mená
27. apríl 2024 12:31