Skupina developerov Opera SL Group odštartovala výstavbu obytnej štvrte Pod vŕškami v bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica.
Projekt Pod vŕškami predstavuje koncept obytnej štvrte na rozlohe 310-tisíc štvorcových metrov. Popri pozemkoch na výstavbu individuálnych rodinných domov ponúka aj 24 rodinných domov postavených na kľúč a 115-tisíc štvorcových metrov plochy bytových jednotiek. Predpredaj jedno- až päťizbových bytov, ktoré budú jeho súčasťou, sa začal v septembri. Počas piatich rokov výstavby dosiahnu celkové investície hodnotu osem miliárd korún.
Developermi projektu sú izraelské spoločnosti SL Group, Delek a BSG (Scorpio) v partnerstve so slovenskou Operou, ktoré v projekte Pod vŕškami vystupujú pod spoločným názvom Opera SL Group.
StoryEditor