Pôvodne starší odborársky hotel od piky prebudovala na príjemný podnik, ktorý dnes s obľubou navštevujú celebrity nielen z
Rakúska, ale aj okolitých krajín. "Rakúšania nás len veľmi ťažko prijímali medzi seba. Keďže sme patrili k prvým Slovákom, ktorí tu začali podnikať, nebolo to jednoduché. Mali o nás ešte veľmi skreslené názory. Dokonca údajne uzatvárali stávky, ako dlho dokážeme viesť náš hotel,“ hovorí Ingrid Murínová.
Za desať rokov sa vzťahy výrazne zmenili k lepšiemu. "Máme veľa spokojných klientov z takmer troch desiatok krajín. Na jedálnom lístku nájdu bryndzové halušky či kapustové strapačky. Tradíciou hotela sú aj slovenské Vianoce či stretávky našich rodákov žijúcich v zahraničí,“ hovorí domáca pani, ktorá začínala ako recepčná na Slovensku, vyššie ju však nechceli pustiť.