21.10.2014, 00:00

Tieto produkty ponúkajú stavebné sporiteľne

Možností financovania je niekoľko. Využiť môžete aj stavebné sporenie

Zatepľovanie je jedným z mnohých účelov použitia financií zo stavebného sporenia, respektíve stavebného úveru alebo medziúveru. „Môže ísť o zatepľovanie rodinného domu, ktoré si bude financovať majiteľ domu ako fyzická osoba, alebo o zateplenie bytového domu, ktoré zabezpečujú spoločenstvo vlastníkov bytov, správcovská spoločnosť alebo bytové družstvo po odsúhlasení s majiteľmi bytov a nebytových priestorov,“ tvrdí hovorkyňa Stavebnej sporiteľne Wüstenrot Daniela Vlčková.  

Fond opráv by nemal byť prázdny

Ak má všetko fungovať, treba dbať aj na organizačné veci a na to, aby bytový dom nezostal bez peňazí. Treba mať dosť na spl

89% zľava na digitálne predplatné.

Aj vďaka novembru 1989 môžeme slobodne písať a preto vám dávame zľavu 89% na digitálne predplatné. #slobodaniejesamozrejmost

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Súvisiace články

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.