02.07.2015, 00:00

Burza cenných papierov vyberala najlepších

Ceny boli slávnostne odovzdané na odbornej investorskej konferencii Kapitálový trh 2015, ktorá sa konala 11. júna v hoteli Sorea Regia v Bratislave.

Burza cenných papierov v Bratislave každoročne udeľuje Cenu BCPB emitentovi, ktorého cenné papiere boli najviac obchodované z pohľadu dosiahnutého finančného objemu, a členovi burzy, ktorý v predchádzajúcom roku dosiahol najväčší obrat. Túto tradíciu burza zaviedla v roku 1998, keď boli tieto ceny odovzdané po prvýkrát pri príležitosti 5. výročia začiatku obchodovania na burze. Emitentom, ktorého emisia akcií bola v roku 2014 na burze najviac

Nenechajte sa obmedzovať

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.