Slovenské klimatické fórum SNÍMKA: Hn KonferencieSNÍMKA: Hn Konferencie
StoryEditor

SLOVENSKÉ KLIMATICKÉ FÓRUM, 23.3.2023, Národný futbalový štadión v Bratislave

04.01.2023, 15:01

Klimatické fórum spája odborníkov z verejnej aj súkromnej sféry, ktorí budú diskutovať na zaujimavé témy. Účelom podujatia je priniesť komplexný pohľad na momentálnu klimatickú situáciu doma i vo svete.

  • Zelené výzvy – ako je na tom slovenská legislatíva? Ako dosiahnuť uhlíkovú neutralitu do roku 2050, ku ktorej sme sa prihlásili. Ako zvládne zelenú transformáciu náš priemysel? Ako tieto ciele mení  energetická kríza?  V čom môžu pomôcť peniaze z Plánu obnovy?
  • Akčný plán pre odpadové hospodárstvo 2023. Ako Slovensko pokročilo v spracovávaní odpadu? Čo s ním a ako ho vieme využiť. Ako odpadové hospodárstvo viac prepojiť do systému cirkulárnej ekonomiky. A mali by sme sa sústrediť na zero waste produkty?
  • Prispeje elektrifikácia dopravy ku klimatickej neutralite Európy? Máme sa sústrediť na elektromobilitu, vodík alebo plynové alternatívy. Sú ciele, ktoré stanovila Európska komisia reálne?

PRIHLÁSTE SA TU:

Kontaktná osoba:

Júlia Andrejčíková, Event Manager, 0948 988 124, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

menuLevel = 1, menuRoute = hn-konferencie, menuAlias = hn-konferencie, menuRouteLevel0 = hn-konferencie, homepage = false
28. január 2023 07:29