StoryEditor

Hrozbou pre nás nie je chrípka, ale očkovacia látka

07.12.2009, 23:00

Médiá na nás dennodenne chrlia správy o hrozbe epidémie rôznych podôb, donedávna to bola vtáčia, dnes útočí prasacia chrípka. Očkovanie ako biznis je vždy založený na vytváraní strachu a obavy o osobnú bezpečnosť každého z nás. Veď kto by chcel, aby sa svetom šírila nejaká pandémia?

Každé očkovanie znamená, že si necháte do svojho tela vpichnúť nejaký druh, síce oslabeného, ale vírusu či baktérie. Úlohou imunitného systému je potom vytvoriť telu odolnosť. Bohužiaľ, v normálnom prostredí vírus dokáže zmutovať, preto vakcína, ktorou ste zaočkovaní, už nemusí byť účinná na typ vírusu, ktorý vás naozaj napadne. Očkovaním sa sami dobrovoľne nakazíte vírusom, ktorý by vás možno nikdy v živote nenavštívil a navyše riskujete, že si telo nedokáže vytvoriť odolnosť. Ak váš imunitný systém nie je na tento druh vírusu pripravený, máte veľký problém.

Zarážajúce sú však fakty, o ktorých sa mlčí. Pravdepodobnosť, že človek zomrie na následky očkovania, je vyššia ako to, že zomrie na danú chorobu, ak by zaočkovaný nebol. Prečo je to tak? Prirodzený vírus napr. chrípky preniká cez ústa a nos a potrebuje 2 -- 3 dni na to, aby sa v tele uchytil. To už o ňom dávno imunitný systém vie. Vakcína s vírusom je vpichovaná cez svaly do krvi a začne úradovať okamžite. Imunitný systém zvládne aj to, lebo vírus by mal byť oslabený. Najväčším problémom očkovania však často nie je vírus vo vakcíne, ale všetko to ostatné. Čo vlastne obsahuje očkovacia vakcína? To presne nevedia ani štátne úrady, ktoré schvaľujú povolenia farmaceutickým spoločnostiam. Že vraj je to predmetom obchodného tajomstva. Nuž, okrem spomínaného vírusu sa vo vakcínach nachádzajú aj ťažké kovy a jedy ako napr. ortuť a sulfát hliníka a tiež prísady ako formaldehyd, čo je známa rakovinotvorná látka. Ortuť je súčasťou väčšiny známych očkovacích látok, ktorými sú očkované už malé batoľatá. Ľudské telo nie je schopné sa zbaviť týchto kovov a tie spôsobujú závažné zdravotné problémy. Najnovšie štúdie hovoria, že práve všetky tieto nebezpečné prímesi očkovacích vakcín spôsobujú psychické a mentálne poruchy, ktoré sa prejavia v neskoršom veku a tiež astmy, alergie, cukrovku, roztrúsenú sklerózu, Alzheimerovu chorobu či syndróm náhleho úmrtia dieťaťa (SSID).

Farmaceutické firmy samy vyhlasujú, že ľudské telo si nedokáže vytvoriť odolnosť proti vírusu z vakcíny bez všetkých tých prídavných látok, ktoré vakcíny obsahujú. Celý očkovací program od čias Louisa Pasteura stojí na hlinených nohách, akurát sila peňazí, manipulácia, ľudská hlúposť a strach zatiaľ víťazia.
Dnes sme však konfrontovaní s novou a omnoho nebezpečnejšou skutočnosťou. Je silné podozrenie, že vírus prasacej chrípky H1N1 je umelo vyrobený v genetických laboratóriách. Je šírený na rôznych miestach Zeme s cieľom vytvoriť atmosféru niečoho nebezpečného, vytvoriť hystériu, ktorá spolu s mediálnou kampaňou umožní prijať opatrenia na všeobecnú vakcináciu obyvateľstva. Tak ako to vidíme v Mexiku, Kanade, vo Francúzsku či naposledy na Ukrajine. Či ide o dobre riadený biznis farmaceutického priemyslu, alebo o súčasť niečoho väčšieho, to zistite sami. V každom prípade, dnes propagovaná vakcína proti prasacej chrípke je ešte väčšie nebezpečenstvo ako všetko, čo tu bolo doteraz. Čo obsahuje, o tom sa vedú tvrdé diskusie. Ja však viem jedno. Hrozbou pre nás nie je chrípka, ale očkovacia látka. Preto sa očkovať nedám. Ako sa rozhodnete vy? A čo nám naordinuje naša múdra vláda?

Proti chrípke sa vieme ochrániť aj sami. Posilňovaním imunitného systému. Ak pravidelne dbáte o hygienu, jete zdravú potravu, plnú vitamínov (hlavne C), minerálov a enzýmov, pijete čistú vodu, teplé nápoje (napr. čaj s citrónom), kloktáte teplú slanú vodu, vaše telo je dostatočne silné na to, aby zvládlo každý vírus. Prevenciou proti každej chrípke je zdravý životný štýl, očkovanie je podvod.

Citát: Dnes sme však konfrontovaní s novou a omnoho nebezpečnejšou skutočnosťou. Je silné podozrenie, že vírus prasacej chrípky H1N1 je umelo vyrobený v genetických laboratóriách. Je šírený na rôznych miestach Zeme s cieľom vytvoriť atmosféru niečoho nebezpečného, vytvoriť hystériu, ktorá spolu s mediálnou kampaňou umožní prijať opatrenia na všeobecnú vakcináciu obyvateľstva

menuLevel = 2, menuRoute = komentare/komentare-hn, menuAlias = komentare-hn, menuRouteLevel0 = komentare, homepage = false
21. september 2023 11:15