27.10.2018, 18:00

Martin Chren: Patoprstý bol sídliskový chuligán, ale pre Ružinovčanov spravil viac ako súčasný starosta

  • V HNtelevízii sme sa rozprávali s kandidátom na starostu Ružinova Martinom Chrenom.
  • Prečo kandiduje ako nezávislý?
  • Považuje svoj postoj k hazardu v Bratislave aj dnes za správny?
  • A neprekáža mu, že Martin Patoprstý z jeho tímu na fotkách hajluje?
  • Odpovede sa dozviete v rozhovore.

Odišiel zo SaS, stal sa členom Skoku, ale v súčasnosti kandiduje ako nezávislý na starostu bratislavskej mestskej časti Ružinov. V HNtelevízii sme sa rozprávali s Martinom Chrenom, ktorý vyhlásil, že členstvo v strane Skok si pozastavil.

Ako mestský poslanec v Bratislave bol výrazný pri téme zákazu hazardu, pričom sa staval proti tomuto návrhu. "Pri hazazde bola v skutočnosti aj tretia možnosť," tvrdí. Ide o prísnu reguláciu hazardu. "No populisticky nám v tom zabránili," dodal.

Jedného z členov jeho tímu, Martina Patoprstého, pred poslednými parlamentnými voľbami stiahla SNS zo svojej kandidátky, pretože sa objavila fotografia, na ktorej hajluje.

"Samozrejme, že mi to prekáža," reagoval Chren, no zároveň zdôraznil, že Patoprstý sa už za svoju minulosť ospravedlnil.

V tínedžerskom veku bol z neho "sídliskový chuligán", tvrdí o Patoprstom kandidát na ružinovského starostu. "Fotky sú dôkazom toho, že keď mal 20 rokov, bol strašný blbec," doplnil.

Ale v súčasnosti Patoprstého nevníma ako extrémistu. "Urobil viac ako súčasný starosta pre Ružinovčanov," zdôraznil.

Viac sa dozviete vo videu vyššie.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.