StoryEditor

Podnikanie v chaose: Prekvapivá cesta k úspechu?

09.05.2022, 00:00
Jedna vec je v biznise istá aj v neistých časoch. So správnym nastavením mysle a firemných procesov vás nezaskočí žiadna nepredvídateľná situácia.

Podnikanie uprostred chaosu na prvé počutie neznie ako niečo, s čím môžete veľa získať. Ale čo ak to môže byť naopak? Stačí málo. Nedať chaosu šancu vziať vám cenné zdroje a proaktívne z neho vyťažiť všetky skryté benefity. Možno vás to prekvapí, ale nie je ich málo!

Chaos ako palivo pre váš biznis? Prečo nie

Či už podnikáte v gastro segmente, službách alebo maloobchode, ani s dokonale vymysleným biznis plánom sa nevyhnete nepredvídateľným situáciám, pre ktoré neexistujú nalinajkované riešenia v učebniciach ekonomických škôl. Chaos je sila, ktorá vás svojou nepredvídanosťou núti ostať agilným, premýšľať pružnejšie, skúšať menej zabehané cesty a počúvať intuíciu, keď vám radí nebáť sa riskovať.

Podnikanie v chaose Dotykačka

Práve s konštruktívnym prístupom k chaosu z neho spravíte palivo na cestu za úspechom. Ako na to, radí Dotykačka, unikátny pokladničný systém s platobnými službami a spoľahlivý digitálny partner pre viac ako 25 000 podnikateľov v strednej Európe.

Rýchle reakcie prinášajú nové príležitosti

Keď sa veci okolo hýbu rýchlo, s pomalými reakciami ďaleko nezájdete. Príkladom je chaos pandemických rokov a množstvo skrachovaných biznisov, ktoré spravili jednu zásadnú chybu – rozhodli sa vyčkávať bez akýchkoľvek adaptačných ambícií.

Nová doba si žiada nové nástroje, pretože aj zákazníci prichádzajú s novými požiadavkami a preskupenými prioritami. A keď inovovať, tak od základov. Investujte do pokladničného systému s platobnými službami s viac ako 75 praktickými funkciami, ktoré zastrešia komplexnú správu vášho podniku od klientskeho servisu až po skladové hospodárstvo.

Podnikanie v chaose Dotykačka

Funkcie Dotykačky sú vyvíjané, aktualizované, dopĺňané a testované v úzkej spolupráci so samotnými klientmi. Takto máte záruku, že reflektujú presne to, čo ako šéf firmy reálne potrebujete pre hladký chod celého biznisu.

Chaos odkrýva, čo je podstatné, a čo vôbec nie

Ak sa vonkajší chaos snažíte riešiť multitaskingom a posilneným osobným dohľadom na každý aspekt administratívy, je to podobne efektívne, akoby ste sa dieru po ľadovci v Titanicu snažili zalepiť leukoplastom.

Nemôžete byť všade. Úspešní biznismeni ovládajú umenie delegovania a vedia, že v digitálnej ére je zbytočné, dokonca kontraproduktívne, tráviť v prevádzkach 12 hodín denne a kontrolovať prácu po každom členovi tímu. Namiesto preceňovania vlastných schopností sa naučili nepodceňovať hodnotu digitálnych nástrojov. Podnikanie v chaose Dotykačka Dotykačka dáva podnikateľom slobodu. Aktívne využívanie jej nástrojov a vzdialenej správy umožňuje majiteľom firiem zachovať si prehľad o biznise kedykoľvek a kdekoľvek. Keď sa nemusíte venovať každej úlohe s pocitom, že po jej dokončení na vás čaká 5 ďalších akútnych problémov vyžadujúcich rýchle riešenie, môžete ušetrenú energiu sústrediť na podstatnejšie veci. Napríklad na tvorbu nových biznis vízií. Pokojne aj v hojdacej sieti na tropickej pláži. Ak vás zaujíma, čo sa medzičasom odohráva vo firme, stačí pár klikov a ste v obraze.

Tréning na hru bez pravidiel

V podnikaní je dôležité byť moderný, komplexný a zároveň jednoduchý. Presne ako Dotykačka. Moderná v rýchlosti, akou adresuje zmeny na trhu a s nimi súvisiaci dopyt po nových funkciách, jednoduchá na používanie a komplexná v ponúkaných riešeniach.

Podnikanie v chaose Dotykačka Vaša najlepšia šanca vyhrávať na hracom poli s neustále sa meniacimi pravidlami hry je tá, že si za spoluhráča zvolíte nástroj, ktorý má stratégiu modernosti, komplexnosti a jednoduchosti priamo v DNA.

Príkladom modernosti a rýchlej odozvy na zmeny v zákazníckom správaní je akcia, kde viac bezhotovostných platieb znamená pre majiteľa Dotykačky menej výdajov za mesačný paušál. Výskum Mastercard iResearch 2021 totiž ukázal, že až 62 % zákazníkov odradí od kúpy, keď obchodník nedáva možnosť platiť kartou.

Podnikanie v chaose Mastercard

Jednoduchosť používania Dotykačky spočíva nielen v ľahkom ovládaní zariadenia, ale aj v dostupnosti technickej podpory, ktorá je k vašim službám 24 hodín denne a 7 dní v týždni. A komplexnosť? Tá sa nekončí iba desiatkami užitočných manažérskych funkcií, ku ktorým máte prístup v rámci vášho mesačného paušálu. Pri kúpe licencií Naplno a Neobmedzene budete mať budúce systémové integrácie automaticky v cene.

Nechajte chaos pracovať pre vás. S prstom na Dotykačke máte dianie vo firme vždy pod palcom.


Viac na www.dotykacka.sk

Podnikanie v chaose Dotykačka

menuLevel = 1, menuRoute = pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = pr-clanky, homepage = false
29. september 2022 01:12