StoryEditor

Pracovné odevy Helly Hansen – skvelá voľba pre pracovníkov vo fabrike

28.08.2023, 00:00

Namočením látky do ľanového oleja vzniklo nepremokavé oblečenie. Keď v roku 1877 kapitán Helly Juell Hansen spolu so svojou manželkou prvýkrát vyrobil vodeodolné oblečenie pre námorníkov, určite netušil, že o viac ako 140 rokov neskôr bude jeho meno synonymom prémiového pracovného oblečenia.

Kvalitné oblečenie s bohatou históriou – Helly Hansen

Už rok od vzniku základných kúskov pracovného oblečenia získali manželia Hansenovci prvé ocenenie na svetovej výstave v Paríži. Neskôr sa sortiment rozširoval. Značka Helly Hansen sa dokázala dekády flexibilne prispôsobovať dopytu. Nikdy však nezanevrela na výrobu pracovných odevov, ktoré stoja za jej vznikom. Práve naopak, patrí medzi lídrov na trhu prémiového pracovného oblečenia.

image

Nórska značka Helly Hansen je už roky zárukou kvality.

Helly Hansen

Moderné pracovné oblečenie

Hoci je značka Helly Hansen na trhu desiatky rokov, neustále sa vyvíja a inovuje. V ponuke pracovných odevov nájdete všetky základné kúsky oblečenia – spodné aj vrchné vrstvy.

Medzi vyhľadávané kúsky patria nohavice (montérky) alebo bundy z kvalitných materiálov. Vďaka pohodlnému strihu sú pracovné odevy Helly Hansen obľúbené u pracovníkov v rôznych odvetviach.

image

Neviete, aké typ pracovného oblečenia je pre vás alebo vašich zamestnancov vhodný? Príďte sa poradiť s odborníkmi do žilinskej predajne pracovných odevov Ganes.

Helly Hansen

3 dôvody, prečo je oblečenie Helly Hansen obľúbené pre pracovníkov vo fabrikách

Pracovné oblečenie je viac ako len ochranný odev. Vhodne zvolené pracovné nohavice aj bunda podporia výkon aj dobrú náladu pracovníkov. Nepohodlné pracovné oblečenie dokáže naopak výkon výrazne znížiť. Toto sú 3 dôvody, prečo zvoliť pre zamestnancov vo fabrike montérky a bundu Helly Hansen:

  • kvalitné funkčné materiály sú priedušné a spoľahlivo odvádzajú pot,
  • prepracovaný strih oblečenia zaistí komfort počas celej pracovnej doby,
  • odolné materiály a precízne vyhotovenie chránia pred poranením.

Moderné pracovné odevy od popredného výrobcu Helly Hansen vám prináša slovenský predajca Ganes. Pozrite si ponuku na www.ganes.sk alebo navštívte predajňu pracovných odevov v Žiline.

 

 

menuLevel = 1, menuRoute = pr-clanky, menuAlias = pr-clanky, menuRouteLevel0 = pr-clanky, homepage = false
18. september 2023 03:38