Hlina vyzval socialistické strany v Európe, aby vylúčili Smer, pokiaľ zostane Fico predsedom a Kaliňák podpredsedom strany.
Predseda KDH Alojz Hlina označil expremiéra Roberta Fica za skorumpovaného karpatského liberála. "To, že je liberál dokazuje jeho postoj k zákonu o interrupciách a to, že nie je socialista dokazuje privatizácia Telekomu," uviedol Hlina.
Hlina vyčítal Ficovi aj jeho bývanie v Bonaparte. "Som rád, že tieto okolnosti si to už všimol aj predseda frakcie ľudovcov v Európskom parlamente Manfred Weber," dodal predseda KDH
Hlina vyzval socialistické strany v Európe, aby vylúčili Smer, pokiaľ zostane Fico predsedom a Kaliňák podpredsedom strany. "Európski socialisti by si mali dať pozor s kým sú spájaní," tvrdí Hlina.
01 - Modified: 2025-12-19 09:58:06 - Feat.: - Title: V Bruseli sa zišla vyšehradská trojka, vyhlásil Orbán po summite
02 - Modified: 2025-12-19 08:54:24 - Feat.: - Title: Česko po boku Slovenska a Maďarska stratí dôstojnosť, rešpekt aj peniaze, kritizuje Fiala
03 - Modified: 2025-12-18 22:49:09 - Feat.: - Title: Fico, Babiš a Orbán rokovali o reparačnej pôžičke pre Ukrajinu
04 - Modified: 2025-12-18 17:21:27 - Feat.: - Title: Fico na samite EÚ predstavil rozpočtové priority Slovenska
05 - Modified: 2025-12-18 14:37:03 - Feat.: - Title: Poškodený slovenský vládny Airbus ostáva uzemnený v Bruseli. Fica prevezie domov náhradné lietadlo