Tituly pre Zuzulovú a Babušiaka

20.03.2005, 23:00

Slovenská zjazdárska reprezentantka Veronika Zuzulová včera obhájila svoj vlaňajší titul majsterky republiky v slalome. Na kysuckých svahoch Veľkej Rače dominovala v medzinárodných pretekoch pod hlavičkou FIS suverénne, keď druhá v poradí Soňa Maculová zaostala o 1,72 s. Aj tretie miesto patrí slovenskej reprezentantke Ľubici Lopušnej (+3,24). Víťazom mužského slalomu sa na svahoch Veľkej Rače stal poľský reprezentant Wojtiech Zagorski. Titul majstra republiky si vybojoval Jaroslav Babušiak, ktorý skončil na druhom mieste so stratou 31 stotín. Aj ďalšie priečky patrili domácim pretekárom, tretí skončil Ivan Heimschild a štvrtý Richard Magdolen. Juniorskými šampiónmi sa stali Soňa Maculová a Juraj Uhnák (1:57,03).

27. apríl 2024 03:51