Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
26.04.2007, 00:00

Pálffy sa koňa nevzdal

Dostihový kôň Charriot má naďalej majiteľa v osobe Žigmunda Pálffyho. Napriek pôvodným avízam zostal vo vlastníctve slovenského hokejistu. "Žigo Charriota nepredal, len ho prenajal stajni Ekols," povedal dostihový tréner Roman Dohnálek.

RADOŠOVCE -- Dostihový kôň Charriot má naďalej majiteľa v osobe Žigmunda Pálffyho. Napriek pôvodným avízam zostal vo vlastníctve slovenského hokejistu. "Žigo Charriota nepredal, len ho prenajal stajni Ekols," povedal dostihový tréner Roman Dohnálek. Mesačná réžia dostihového koňa za ustajnenie, prípravu či krmivo je približne 10-tisíc korún. "Svoj záujem o turf zredukoval najmä kvôli starostlivosti o rodinu, ale aj pre uvažovaný návrat k hokeju," dodal Dohnálek. Pálffy si na túto dostihovú sezónu ani neobnovil prenájom lóže na bratislavskom závodisku a od pondelka začal s letnou prípravou s hokejistami Skalice. SITA

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.