29.12.2017, 07:54
chocho
Slovenský útočník Samuel Buček po krásnom sóle dve minúty pred koncom riadneho hracieho času rozhodol.

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov prekvapili celý hokejový svet, keď na svetovom šampionáte porazili favorizovaných súperov z USA 2:3. Víťazstvo je o to viac nečakané, že zverenci Ernesta Bokroša deň predtým vysoko podľahli Kanaďanom.

​Proti Američanom bol jedným z rozhodujúcich faktorov vynikajúci výkon brankára Romana Durného. Rozuzlenie však priniesla až fantastická akcia 19-ročného slovenského útočníka Samuela Bučeka, ktorý po krásnom sóle dve minúty pred koncom riadneho hracieho času zápas rozhodol. Jeho gól si pozrite vo videu:

01 - Modified: 2024-04-27 14:44:02 - Feat.: - Title: Opäť prehra. Česi porazili Slovákov v odvetnom zápase 4:1 02 - Modified: 2024-04-24 19:18:50 - Feat.: - Title: Nitra je novým majstrom hokejovej Tipos extraligy. Porazila Spišskú Novú ves a získala titul 03 - Modified: 2024-04-26 09:39:49 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 04 - Modified: 2024-04-26 09:38:42 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 05 - Modified: 2024-04-26 09:42:27 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL
27. apríl 2024 19:19