Sledujte nás na Instagrame

@hospodarske_novinyFacebook
15.05.2018, 00:00

Kedy si Slováci vybojujú postup do štvrťfinále

pred predposledným zápasom Slovenska v základnej skupine majstrovstiev sveta proti Rusku (zápas skončil po našej uzávierke), bolo v hre viacero scenárov, za akých okolností si hokejová reprezentácia vybojuje vytúžený postup do štvrťfinále svetového šampionátu. Jedno bolo isté: Slováci ostali v hre o účasť medzi osmičkou najlepších hokejových výberov sveta až do posledného dňa súbojov v skupinách. Otázkou na dnes už len ostáva, či bude dnešný duel s Bieloruskom už iba rozlúčkou Slovenska s tohtoročnými majstrovstvami sveta, alebo nášmu výberu môže priniesť ešte postupové body. HN vám prinášajú viacero alternatív, ako sa môže hokejová reprezentácia dopracovať k postupu.

1. Keď vyhráme s Ruskom za 3 body
Najideálnejší scenár, no zároveň najmenej pravdepodobný. V tomto prípade bude mať Slovensko pred posledným zápasom skupiny s Bieloruskom v tabuľke 11 bodov – o dva viac, ako náš najvážnejší postupový rival zo Švajčiarska. Znamená to, že náro

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.