Montreal vyhral na ľade Calgary. Tarar strelil gól

16.11.2018, 07:02
V 8. minúte otvoril skóre duelu, keď domáceho brankára Mikea Smitha prekonal strelou spomedzi kruhov.

Slovenský hokejista Tomáš Tatar pomohol v noci na piatok v zámorskej NHL jedným gólom k víťazstvu Montrealu 3:2 na ľade Calgary.

V 8. minúte otvoril skóre duelu, keď domáceho brankára Mikea Smitha prekonal strelou spomedzi kruhov. Pre 27-ročného útočníka to bol ôsmy presný zásah v sezóne, po 19 zápasoch má na konte 16 bodov (8+8).

Tampa Bay s obrancom Erikom Černákom vyhrala v Pittsburghu 4:3. Čistým hetrikom v priebehu 91 sekúnd sa na triumfe Lightning podieľal center Brayden Point.

Hetrikom zažiaril v noci aj Anthony Beauvillier, ktorý sa významnou mierou podieľal na víťazstve Islanders v newyorskom derby s Rangers (7:5). K trom gólom pridal aj jednu asistenciu.

Cenné dva body si pripísala Arizona s Richardom Pánikom, ktorá doma zdolala lídra Západnej konferencie Nashville 2:1.

Ottawa si poradila s Detroitom rovnako 2:1, slovenský obranca Christián Jaroš chýbal v zostave Senators a duel sledoval ako zdravý náhradník.

Rovnako sa nezmestil do zostavy Toronta Martin Marinčin, Maple Leafs triumfovali na klzisku San Jose 5:3.

01 - Modified: 2024-04-26 04:58:14 - Feat.: - Title: Černák asistoval, no Tampa je na pokraji vyradenia 02 - Modified: 2024-04-24 12:24:10 - Feat.: - Title: Šatan: Všetci slovenskí hrači z AHL sú pre nás zaujímaví. Z Česka chcem päť hokejistov 03 - Modified: 2024-04-24 07:44:16 - Feat.: - Title: Fehérváry unikol obrancovi, v kľúčovom momente však neuspel. Washington je v NHL bližšie k vyradeniu 04 - Modified: 2024-04-23 14:26:40 - Feat.: - Title: MS v hokeji: Čo čakať od výrazných posíl z NHL? Na veľký tlak sú títo borci pripravení, tvrdí expert 05 - Modified: 2024-04-23 07:38:49 - Feat.: - Title: Napraví si chuť vďaka duelom na MS? Osvedčené meno Ramsayho tímu môže ukázať, že si zaslúži viac šancí v NHL
26. apríl 2024 07:00