Ďuricova premiéra v drese Saturnu

15.01.2006, 23:00

Slovenský futbalový reprezentant Ján Ďurica má za sebou premiéru v drese ruského prvoligového mužstva Saturn Moskovská oblasť, s ktorým nedávno podpísal štvorročný kontrakt. Dvadsaťštyriročný stopér či ľavý obranca, ktorý patril k najväčším oporám Artmedie Bratislava v Lige majstrov, sa objavil v zostave Saturnu vo včerajšom prípravnom zápase v tureckom Beleku s ukrajinským prvoligovým mužstvom Krivbas Krivoj Rog. Zverenci trénera Vladimira Ševčuka zvíťazili 1:0 zásluhou presnej hlavičky paraguajského legionára Joseho Bareira v 75. minúte. Ján Ďurica odohral v stretnutí celý prvý polčas, potom ho vystriedal ďalší nový hráč v kádri Saturnu Viačeslav Kalašnikov.

25. apríl 2024 14:25