Brazílčanov najviac prekvapila agresivita s loptou, ktorú do hry vložili českí futbalisti.MICHAL ŠULA, MAFRA

Česi sa držali, no pokazili záver

27.03.2019, 23:00
V Prahe domáci vyhrali polčas, porážku im priniesli góly striedajúceho Gabriela Jesusa v závere.

Českí futbalisti si predsa len zlepšili povesť, získali späť sympatie a zožali potlesk za solídnu hru. Dojem z prípravného zápasu proti Brazílii však pokazil výsledok 1 : 3. Herne sa podarilo napraviť piatkový kvalifikačný debakel z Anglicka, ktorý sa skončil 0 : 5. Národné mužstvo Česka odohralo veľmi dobrý prvý polčas, po prestávke sa však skôr len bránilo a nádejné skóre neudržalo. „Dali sme do toho veľké úsilie, často Brazílčana napádali, dostali ich do úzkych, často si nevedeli rady a mali problémy. A dali sme gól....

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
01 - Modified: 2024-04-17 20:27:48 - Feat.: - Title: Česko a Belgicko chcú, aby Únia zvážila sankcie na Rusko za zasahovanie do volieb 02 - Modified: 2024-04-17 10:02:26 - Feat.: - Title: Český Senát umožnil prijatie nových pravidiel pre zväzky párov rovnakého pohlavia 03 - Modified: 2024-04-17 07:13:12 - Feat.: - Title: Slafkovský získal v NHL bonus za 20 gólov, je voľný pre svetový šampionát 04 - Modified: 2024-04-16 15:10:56 - Feat.: - Title: V Česku je málo študentov učiteľstva, minister volá po spoločenskej objednávke 05 - Modified: 2024-04-16 13:52:25 - Feat.: - Title: Názory na zahraničnú politiku by nemali narúšať vzťahy Čechov a Slovákov, myslí si prezident Pavel
18. apríl 2024 15:14