Manchester City stratil v Moskve dvojgólový náskok. CSKA má prvý bod

21.10.2014, 20:17
tasrtasr

Futbalisti anglického šampióna Manchestru City remizovali v utorňajšom zápase E-skupiny Ligy majstrov 2014/2015 na trávniku CSKA Moskva 2:2. Domáci dohnali v druhom polčase dvojgólové manko a po góloch Seydoua Doumbiu a Bibrasa Matcha si pripísali do tabuľky prvý bod. Priebežne im patrí 4. priečka, Citizens, ktorí v skupine tiež ešte nevyhrali, sú s dvoma bodmi tretí.

Skóre stretnutia pred prázdnymi tribúnami otvoril v 29. minúte Sergio Agüero, ktorý už o deväť minút neskôr prihral na druhý presný zásah Jamesovi Milnerovi. Po hodine hry však znížil vôbec prvou strelou do priestoru hosťujúcej brány Doumbia a deľbu bodov zariadil štyri minúty pred vypršaním riadneho hracieho času z pokutového kopu Natcho.

LM 2014/2015 - 3. kolo skupinovej fázy, sumár:

E-skupina

CSKA Moskva - Manchester City 2:2 (0:2)

Góly: 65. Doumbia, 86. Natcho (z 11 m) - 29. Agüero, 38. Milner. Rozhodoval: Vad (Maď.)

tabuľka:

1. Bayern Mníchov 2 2 0 0 2:0 6

2. AS Rím 2 1 1 0 6:2 4

3. Manchester City 3 0 2 1 3:4 2

4. CSKA Moskva 3 0 1 2 3:8 1

01 - Modified: 2006-11-27 14:41:05 - Feat.: 0 - Title: Svet v šoku z úmrtia Galveza, Valverde mu venoval výhru
01 - Modified: 2024-01-25 15:04:47 - Feat.: - Title: Tí, čo zosadili z trónu Man City. Biely balet sa pretancoval k ďalšiemu triumfu, dosiahol rekordný obrat 02 - Modified: 2023-12-28 12:14:27 - Feat.: - Title: Manchestrom sa podľa meteorológov pravdepodobne prehnalo tornádo, aerolinky rušia lety 03 - Modified: 2023-06-11 12:20:52 - Feat.: - Title: Tieň pochybností nad kráľmi z Man City. Štvormiliardový kolos môžu za horizontom čakať poriadne temné mračná 04 - Modified: 2023-06-10 22:28:06 - Feat.: - Title: Historický triumf. Manchester City zdolal Inter Miláno a po prvýkrát získal titul Ligy majstrov 05 - Modified: 2022-09-13 21:20:00 - Feat.: - Title: HN24: Mendyho z Manchestru City oslobodili v jednej z jeho káuz
19. apríl 2024 10:23