StoryEditor

Kam za športom

18.10.2002, 00:00
Autor:
HNHN

PIATOK
FUTBAL
DRUHÁ LIGA -- 12. kolo: ŠKP Devín -- Dubová (14)
HOKEJ
ST EXTRALIGA -- 16. kolo: Žilina -- L. Mikuláš, Košice -- Skalica, Zvolen -- Trenčín, Martin -- Slovan, Sp. Nová Ves -- Poprad (17)
PRVÁ LIGA -- 12. kolo: Trebišov -- Senica, Prievidza -- Dubnica, Topoľčany -- Ružinov, B. Bystrica -- Prešov, Nitra -- Zvolen B, Michalovce -- Pov. Bystrica (17)
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽOV -- 3. kolo: VKP Bratislava -- Púchov (19), Zvolen -- N. Mesto n. V., Humenné -- Dubová, PU Prešov -- Žilina (18)
HÁDZANÁ
INTERLIGA ŽIEN (WHIL) -- 9. kolo: Inter Bratislava -- Veselí (18.30)
TENIS
VÚB OPEN -- turnaj WTA Tour VÚB Open v bratislavskej Inchebe

SOBOTA
BASKETBAL
PRVÁ LIGA MUŽOV -- 6. kolo: Handlová -- Pezinok (17), SPU Nitra -- Svit (18.30), Prievidza -- Inter (17), Lučenec -- Levice (18), Komárno -- Žilina (18)
PRVÁ LIGA ŽIEN -- 4. kolo: Cassovia -- Delta Košice (17), AGM B. Bystrica -- Poprad (17.30), Ružomberok -- Slovan (17), Istrobanka -- UMB B. Bystrica (15)
FUTBAL
PRVÁ LIGA -- 13. kolo: Púchov -- Inter, Ružomberok -- Trenčín, Slovan -- Petržalka, Trnava -- 1. FC Košice (14), Žilina -- Dubnica (19)
DRUHÁ LIGA -- 12. kolo: Rim. Sobota -- Nitra, Podbrezová -- Senica, Čaňa -- Topoľčany, V. Leváre -- Humenné, Ličartovce -- Banská Bystrica, Dun. Streda -- Senec (14)
HÁDZANÁ
INTERLIGA MUŽOV (HIL) -- 9. kolo: Allrisk Praha -- ŠKP Sečovce (17), Pov. Bystrica -- ŠKP Bratislava (18), N. Zámky -- Prešov (17.30), Dukla Praha -- Karviná (17), Zubří -- Frýdek-Místek (17.30)
INTERLIGA ŽIEN (WHIL) -- 9. kolo: Zlín -- Šaľa (15), Slavia Praha -- Nitra (18)
TENIS
VÚB OPEN -- turnaj WTA Tour VÚB Open v bratislavskej Inchebe
VOLEJBAL
EXTRALIGA MUŽOV -- 3. kolo: VKP Bratislava -- N. Mesto n. V., Zvolen -- Púchov, Humenné -- Žilina, Prešov -- Dubová
EXTRALIGA ŽIEN -- 2. kolo: Žilina -- Dolný Kubín, Doprastav -- Žiar n. Hr., UK Forplast -- Snina, Komárno -- Slávia UK, Pezinok -- Senica.

NEDEĽA
FUTBAL
DRUHÁ LIGA -- 12. kolo: Slovan B -- Prešov (10.30)
HÁDZANÁ
INTERLIGA ŽIEN (WHIL) -- 9. kolo: Olomouc -- Kunovice (15), Cheb -- Hypo Niederösterreich (17)
HOKEJ
ST EXTRALIGA -- 17. kolo: Sp. Nová Ves -- Žilina, Poprad -- Martin, Trenčín -- Košice, Skalica -- L. Mikuláš (17), Slovan -- Zvolen (17.30)
VOLEJBAL
EXTRALIGA ŽIEN -- 2. kolo: Doprastav -- Snina, Forplast -- Žiar n. Hr., Komárno -- Senica, Pezinok -- Slávia UK
TENIS
VÚB OPEN -- turnaj WTA Tour VÚB Open v bratislavskej Inchebe

23. jún 2022 12:13