Biely domček s dverami a z dvoch strán relatívne malé displeje chránené sklom. Displeje ako od tabletu zobrazovali jednu animáciu či video. Z jednej strany to bolo hádzanie paradajok, z druhej tematika futbalu s loptou. Malo to svoj dôvod.
Ako hodená paradajka, tak aj lopta sa pri priblížení k divákovi snažia preraziť displejom von. U bežného displeja by sa nič nestalo, tu však predmety „zatlačili“ na displej, ktorý sa vypukol smerom k divákovi. Nebolo to veľmi dobre vidieť kvôli kryciemu sklo, ktoré divákom bránil sa displeja dotýkať, ale napriek tomu bol výsledok impozantný.
Predstavte si scénu z akčného filmu, kde sa auto/strela/hrdina/zloduch vydajú k vám do obývačky. Áno, technológia by asi najviac vynikla pri sledovaní filmov, či už na televízii alebo tablete alebo smartfóne. Ale vieme si predstaviť aj praktické využitie, napríklad s plastickou mapou na displeji telefónu, ktorá pekne ukáže výškový profil terénu.
To všetko je však otázkou vzdialenejšej budúcnosti, budúci rok to vo vašej televízii či smartfóne nebude. Základom je flexibilný displej, ktorý je výrazne flexibilnejší, než aby sa len ohýbal. To je dnes úplne bežné a vlastne ohybné displeje nájdeme nielen v skladačkách, ale aj v bežných smartfónoch s displejom mierne zahnutým do bokov. U čínskych značiek dnes veľmi časté riešenie.
Tu sa musí displej dokázať roztiahnuť a potom zase zmenšiť na pôvodnú veľkosť. Pri vystavených vzorkách to zrejme šlo len uprostred a do jedného tvaru. Ale nabudúce to už môže byť oveľa sofistikovanejšie. Aj keď vmiestniť celú technológiu do smartfónu asi bude oriešok.