Na raketě Berdycha zůstal i Španěl Ferrera

03.11.2005, 16:34
iHNediHNedčtkčtk
Český hráč postoupil do čtvrtfinále turnaje série Masters v Paříži.

Český tenista Tomáš Berdych postoupil do čtvrtfinále turnaje série Masters v Paříži. Ve francouzské metropoli dnes porazil po třech setech Španěla Juana Carlose Ferrera a v dalším zápase ho čeká vítěz utkání mezi Argentincem Gastonem Gaudiem a Američanem Robbym Gineprim.
Berdych do zápasu třetího kola vstoupil úspěšně a vyhrál první set 7:5. Ve druhé sadě mohl v tie-breaku rozhodnout o svém postupu mezi nejlepších osm, ale nakonec zkrácenou hru prohrál 7:9 a musel nastoupit ke třetímu setu.
V jeho třetí hře český tenista získal podání soupeře, ale v šesté o brejk přišel. Za stavu 3:3 však Ferrerův servis vyhrál podruhé v tomto setu a sadu i celý zápas už dotáhl do vítězného konce.

Výsledky:
Dvouhra - 3. kolo:
Berdych (ČR) - Ferrero (13-Šp.) 7:5, 6:7 (7:9), 6:4, Davyděnko (3-Rus.) - Tursunov (Rus.) 3:6, 6:2, 6:3, Robredo (14- Šp.) - Djokovič (SČH) 6:4, 6:3.

menuLevel = 1, menuRoute = dennik, menuAlias = dennik, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
26. apríl 2024 18:35