Zuzulová v obrovskom slalome štvrtá

29.01.2007, 16:15
Slovenská reprezentantka v alpských lyžiarskych disciplínach obsadila v obrovskom slalome Európskeho pohára v bulharskom stredisku Bansko štvrté miesto.

Slovenská reprezentantka v alpských lyžiarskych disciplínach Veronika Zuzulová obsadila v obrovskom slalome Európskeho pohára v bulharskom stredisku Bansko štvrté miesto. Od stupňa víťazov ju v súčte časov z dvoch súťažných kôl delila jediná stotina sekundy. Za víťaznou Viktoriou Rebensburgovou zaostala o 1,31 s. Druhá Slovenka v 78-člennom štartovom poli Jana Gantnerová ml. obsadila 30. miesto.

Výsledky - obrovský slalom - EP:
1. Viktoria Rebensburgová 2:26,77 min, 2. Carolin Fernsebnerová (obe Nem.) +0,62 s, 3. Camilla Alfieriová (Tal.) +1,30, 4. Veronika Zuzulová +1,31,... 30. Jana Gantnerová (obe SR) +5,81

menuLevel = 2, menuRoute = dennik/sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
26. apríl 2024 05:56