Vittek sa lúčil so sezónou gólom

15.05.2006, 14:19
SITASITA

Sumár aktuálnych vystúpení slovenských futbalistov v zahraničných súťažiach (12. - 14. mája 2006):

FRANCÚZSKO
I. liga - 38. kolo:
Auxerre - Štrasburg 4:0 - Szilárd Németh (Štrasburg) nehral.

NEMECKO
I. liga - 34. kolo:
Norimberg - Hertha Berlín 2:1 - Marek Mintál pre zranenie nehral, Róbert Vittek (obaja Norimberg) absolvoval celé stretnutie a skóroval.
Wolfsburg - Kaiserslautern 2:2 - Miroslav Karhan za domácich nastúpil v 78. minúte. Balázs Borbély (K´lautern) nehral.

II. liga - 34. kolo:
Saarbrücken - Braunschweig 2:0 - Henrich Benčík (Saarbrücken) hral od 75. minúty.
Aue - Siegen 0:2 - Peter Németh za hostí nehral.
Burghausen - Aachen 1:1 - Marek Krejčí odohral celé stretnutie a skóroval, Marek Kostoláni (obaja Burghausen) nenastúpil.

TALIANSKO
Treviso - Udinese 2:1 - Blažej Vaščák (Treviso) odohral celý zápas.

ŠPANIELSKO
II. liga - 37. kolo:
Levante - Tenerife 1:0 - Marián Kelemen (Tenerife) nechytal.

ŠKÓTSKO
Škótsky pohár - finále:
Hearts - Gretna 1:1 po predĺžení, na pok. kopy 4:2 - Martin Petráš (Hearts) nehral.

RAKÚSKO
I. liga - 36. kolo:
Pasching - Austria 2:0 - Vladimír Janočko nehral, Filip Šebo (obaja Austria) prišiel na ihrisko v 56. minúte.
Sturm - Mattersburg 0:1 - Marek Kausich za hostí hral do 90. minúty, keď bol vylúčený.
Rapid - Ried 6:0 - Peter Hlinka pre zranenie nenastúpil, Jozef Valachovič (obaja Rapid) odohral celý zápas. Rastislav Michalík (Ried) absolvoval prvý polčas a dostal žltú kartu.

PORTUGALSKO
Portugalský pohár - finále:
FC Porto - Setubal 1:0 - Marek Čech (FC Porto) hral od 75. minúty.

GRÉCKO
I. liga - 30. kolo:
Aigaleo - Panionios Atény 0:3 - Mário Breška a Jozef Gáspár (obaja Panionios) nehrali.
PAOK Solun - Kalamaria 1:2 - Pavol Kováč (Kalamaria) odchytal celý zápas.

TURECKO
Denizlispor - Fenerbahce 1:1 - Roman Kratochvíl za Denizlispor odohral celých 90 minút.
Manisaspor - Konyaspor 0:0 - Filip Hološko (Manisaspor) hral do 82. minúty.

ČESKO
Liberec - Mladá Boleslav 2:3 - Peter Šinglár a Ivan Hodúr nehrali, Juraj Ančic (všetci Liberec) bol na ihrisku do 54. minúty. Miloš Brezinský (Ml. Boleslav) nenastúpil.
Brno - Příbram 1:0 - Peter Brezovan (Brno) odchytal celý zápas.
Sparta Praha - Plzeň 1:3 - Radoslav Zabavník hral od 63. minúty, Tomáš Kóňa odohral celý zápas, Karol Kisel a Michal Hanek (všetci Sparta) nenastúpili. Ján Mucha st. za Plzeň odchytal celé stretnutie.
Jihlava - Slavia Praha 0:3 - Branislav Rzeszoto a Michal Demeter sa na ihrisko nedostali, Ľuboš Perniš (všetci Jihlava) odohral celý zápas. Matúš Kozáčik, Dušan Švento a aj Matej Krajčík (všetci Slavia) hrali celých 90 minút.
Slovácko - Jablonec 1:0 - Milan Ivana v drese domácich absolvoval celé stretnutie. Vladimír Pončák (Jablonec) nenastúpil.
Ostrava - Olomouc 4:1 - Maroš Klimpl (Ostrava) odohral celý zápas. Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej absolvovali celé stretnutie, Marek Kaščák sa dostal na ihrisko v 46. minúte, Peter Babnič (všetci Olomouc) hral do 70. minúty.
Blšany - Zlín 3:2 - Róbert Zeher (Blšany) hral do 80. minúty. Juraj Škripec bol na ihrisku do 84. minúty, Lukáš Opiela (obaja Zlín) hral do 52. minúty.
Teplice - Most 4:3 - Jaroslav Belaň odchytal druhý polčas, Michal Gašparík (obaja Most) odohral celý zápas a skóroval.

MAĎARSKO
I. liga - 27. kolo:
Fehérvár - Tatabánya 4:1 - Marián Poštrk (Tatabánya) nechytal.
Pápa - Vasas 1:0 - Simeon Števica (Pápa) nenastúpil. Otto Szabó (Vasas) odohral celý zápas.
Kaposvár - Újpest 1:2 - Ladislav Kozmer (Kaposvár) odohral celý zápas.

POĽSKO
Belchatów - Wronki 1:2 - Ján Fröhlich (Belchatow) nehral.
Štetín - Poznaň 0:0 - Boris Peškovič za Štetín odchytal celý zápas.
Legia Varšava - Wisla Krakov 1:2 - Ján Mucha ml. a Michal Gotwald za domácich nenastúpili. Marek Penksa (Krakov) hral do 87. minúty a skóroval.

RUSKO
I. liga - 9. kolo:
Jaroslavľ - Nalčik 0:1 - Marek Bakoš (Jaroslavľ) hral od 57. minúty.
Saturn Moskovská oblasť - Samara 1:1 - Ján Ďurica odohral celý zápas, Peter Petráš, Branislav Obžera a Martin Jakubko (všetci Saturn) nenastúpili.
Torpedo Moskva - Lokomotiv Moskva 1:4 - Marián Had (Lokomotiv) nenastúpil.
Zenit Petrohrad - Kazaň 1:0 - Kamil Čontofalský nechytal, Martin Škrtel (obaja Petrohrad) odohral celé stretnutie.

menuLevel = 2, menuRoute = dennik/sport, menuAlias = sport, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
28. apríl 2024 20:08