televízia, TVReuters
StoryEditor

Ak sa zmení vedenie nášho UPC, zákazníci to pocítia na cenách

27.04.2018, 00:00
Akvizícia britského Vodafonu s prevádzkovateľom káblových sietí v Česku zrejme predraží fungovanie slovenskej sesterskej spoločnosti.

Akvizícia českého UPC britským operátorom Vodafone zmení pomery aj v slovenskej pobočke. Minimálne tie riaditeľské. Sesterské spoločnosti UPC na Slovensku a v Česku totiž fungujú pod jedným vedením, čo sa po dokončení transakcie pravdepodobne zmení. Samostatné riadenie by prevádzkovateľovi káblových sietí UPC Broadband Slovakia mohlo priniesť nielen zvýšené náklady, ale v konečnom dôsledku aj zvýšenie cien pre zákazníkov spoločnosti.


Rozdelenie sesterských firiem
„Predpokladám, že...

Tento článok je určený pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
menuLevel = 2, menuRoute = finweb/zahranicna-ekonomika, menuAlias = zahranicna-ekonomika, menuRouteLevel0 = finweb, homepage = false
17. január 2026 00:43