StoryEditor

Na pokri zarobil milión. Dnes otvára oči elite

20.08.2019, 00:00
Vo svojom povolaní boli úspešní, no potom prišiel zlom – rozbehnutú kariéru odložili bokom a pustili sa do vzrušujúcich vlastných projektov.

Poker. Hra, ktorá zo šťastlivcov robí multimilionárov. Takýto príbeh napísal v roku 2012 aj Antonio Esfandiari, ktorý za výhru v jednom turnaji zinkasoval viac ako 18 miliónov dolárov. Dodnes ide o najväčšiu výhru v histórii turnajového pokru. Čaru kartových kombinácií podľahol aj Slovák Dag Palovič. Na zelených stoloch vyhral viac ako milión dolárov. S kariérou profesionálneho gamblera však už skončil. Svoju pozornosť presunul na pomoc ľuďom. Stal sa z neho mentálny kouč vrcholových športovcov a korporácií. Bohémsky spôsob života vymenil za psychológiu, psychosomatiku, motiváciu, koučing, meditácie, prácu s energiou či-kung taojoge, metódu všímavosti a jogu.

Z rozprávky do kasína
Palovič svoj profesionálny život odštartoval už v ôsmich rokoch. Po boku hereckých hviezd Lukáša Vaculíka či Mariána Labudu sa vtedy predstavil v rozprávke Kráľ drozdia brada. „Dodnes si pamätám, ako som sa tešil, keď si ma pani Zita Furková vybrala spomedzi všetkých účinkujúcich detí,“ spomína si na svoje začiatky Palovič. „Bavilo ma to. Trávil so veľa času s členmi štábu, veľa som sa rozprával s...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
21. máj 2022 14:22