HORECADigital SNÍMKA: HnkonferencieSNÍMKA: Hnkonferencie
StoryEditor

HORECA Digital, 15. - 17.5.2023, Kulturpark Košice

22.02.2023, 11:01

image

HORECA Digital podporili SNÍMKA: Hn Online

SNÍMKA: Hn Online

 

 

Ani pandémia, vojna na Ukrajine či inflačná a energetická kríza, ktorým v posledných rokoch čelilo viacero segmentov,  nedokážu zastaviť digitálnu transformáciu spoločnosti, jednotlivých podnikov a ich zamestnancov. Digitalizácia, automatizácia či Priemysel 4.0 postupne preniká do všetkých oblastí našich životov a jednotlivých odvetví ekonomiky – HoReCa sektor nie je a nebude žiadnou výnimkou.

Zmeny nákupného správania sa návštevníkov, prechod do online priestoru, automatizácia jednotlivých procesov, digitálne riešenia a vyššia kvalita poskytovaných služieb – to sú len niektoré z výziev, ktorým už čoskoro budú čeliť všetci zamestnávatelia, a to nielen veľké hotely ale aj  „mikro“ podniky.

A práve témam, aké príležitosti firmám prináša digitálna transformácia, a akú pridanú hodnotu poskytujú consumer friendly technológie, bude venovaná jarná HoReCa konferencia, ktorá sa uskutoční v Kulturparku v Košiciach. A ako vždy vám prinesieme top spírkov z biznisu, ktorí prídu s odpoveďami o kľúčových trendoch, výzvach a technológiách, ktoré predurčia úspešnosť HoReCa podnikov.

Ako pripraviť vaše podniky a zamestnancov na digitálnu transformáciu?

 

Pre účastníkov konferencie ponúkame na základe promo kódu zvýhodnené hotely:

Hilton - HORECA KOŠICE 23 

Yasmin - AHRS2023 

Ambassador - HORECA2023                                                   

Gloria Palac  - HORECA2023                                             

Crystal  - HORECA2023          

Lesanka  - HORECA2023

Dália  - HORECA2023

 

REGISTRÁCIA PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Kontaktná osoba: Zuzana Brlošová, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., 0940 995 763

menuLevel = 1, menuRoute = hn-konferencie, menuAlias = hn-konferencie, menuRouteLevel0 = hn-konferencie, homepage = false
24. marec 2023 15:10