StoryEditor

Krištúfkovej kauza sa zrejme viaže k firme, za ktorou sú potomkovia zavraždených bratislavských mafiánov

22.06.2020, 19:00
Poslankyňa svoju komunikáciu s kontroverzným podnikateľom Marianom Kočnerom vysvetľuje údajnou hrozbou fiktívneho konkurzu na majetok jej dcéry.

Pod tlakom kontaktov v súčasnosti už s toxickým podnikateľom Marianom Kočnerom položila expartnerka a politička hnutia Borisa Kollára Sme rodina Petra Krištúfková novovytvorenú funkciu splnomocnenkyne vlády pre rodinu. Dôvodom bola medializácia jej dovolenky v roku 2009 na jachte s Kočnerovou exmanželkou Karolínou a SMS komunikácia spred piatich rokov s kontroverzným biznismenom aktuálne súdeným pre podozrenia z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka.

​Čoho sa údajne správy s Kočnerom z roku 2015 týkali, Krištúfková vysvetľovala v nedeľu poobede počas tlačovej besedy k svojej rezignácii na stoličke vládnej splnomocnenkyne.

„Vedela som, že jemu spriaznená osoba sa fiktívnym konkurzom snažila pripraviť o majetok moju dcéru. Neriešila som to potom ďalej, pretože, verte, ani vy by ste to v tej dobe neriešili tým, že pôjdete za Tiborom Gašparom riešiť Kočnera,“ povedala Petra...

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 85% na dočítanie.
17. máj 2022 13:43