16.05.2019, 00:00

Vlastný bar aj kapely. To majú v Košiciach k dispozicií Fíni

Podnik Dobré časy, sídliaci neďaleko Hlavnej ulice, patrí dva týždne fanúšikom Suomi. „Máme tržby z predaja jedla, pitia a alkoholu,“ uviedol manažér podniku Viktor Andrejkovič.

Vlastný bar aj kapely. To majú v Košiciach k dispozicií Fíni
Zdroj: HN/Vladimír Trávniček

Druhou najpočetnejšou fanúšikovskou skupinou po Slovákoch sú na majstrovstvách sveta v Košiciach Fíni. No a kým naši priaznivci, ktorí sa nedostanú priamo na tribúny Steel Areny, majú fanzónu, tí z krajiny tisícich jazier si prenajali poschodie jedného podniku v centre Košíc aj s terasou. A to na celé viac než dva týždne trvania hokejového šampionátu. Fanúšikovia Suomi si rozložili hlavný stan v podniku Dobré časy na Čajkovského ulici neďaleko Dómu svätej Alžbety priamo v strede metropoly východu. Celý vstupný aj vnútorný priestor lemujú fínske zástavy, na plote visia banery tamojšej stávkovej kancelárie. A tesne za vstupným schodiskom vás uvíta fínsky fanshop – v ňom si môžete kúpiť všetko, čo správny fanúšik potrebuje na podporu svojho tímu. Od dresov cez tričká, miki

Nenechajte sa obmedzovať.

Tento článok je exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín. Pokiaľ chcete získať neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu hnonline.sk, predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.