20.05.2019, 00:00

Osud našich hokejistov malo v rukách Nemecko

Osud našich hokejistov malo v rukách Nemecko
Zdroj: TASR/M. Baumann

Slovenskí hokejisti naďalej živia nádej na postup do štvrťfinále majstrovstiev sveta. Alebo sa po šiestykrát za sebou na šampionáte nedostanú medzi osmičku najlepších výberov sveta. O tomto sa rozhodlo vo včerajšom zápase košickej skupiny medzi USA a Nemeckom (zápas sa skončil po našej uzávierke).

„Výsledok stretnutia si určite pozriem, ale zápas nebudem sledovať. Treba si oddýchnuť, je toho už naozaj veľa,“ povedal s piatimi gólmi najlepší strelec Slovenska na turnaji Matúš Sukeľ. Podobne reagovali aj ostatní slovenskí reprezentanti. Tí mali pred posledným utorkovým zápasom proti Dánsku dva voľné dni.

Otázkou včerajška tak aj pre nich bolo, či bude zápas s Dánskom bojom o postup, alebo len potvrdením konečného 9. miesta

Nedozvedeli ste sa všetko?

Predplaťte si jeden z troch digitálnych balíkov a získajte neobmedzený prístup k digitálnemu obsahu s ktorým vám nič neunikne.

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.