15.02.2020, 15:27

Do volieb navštívime každú jednu dedinu, každú jednu obec, tvrdí Truban

PS-Spolu plánujú do volieb navštíviť dokopy 2890 miest a obcí.

Miroslav Beblavý a Michal Truban
Zdroj: Youtube

Kandidáti a dobrovoľníci mimoparlamentnej koalície PS-Spolu plánujú do volieb navštíviť každé mesto a obec na Slovensku - dokopy 2890 miest a obcí.

Uviedol to na sobotňajšej tlačovej konferencii na Tyršovom nábreží v Bratislave volebný líder PS-Spolu Michal Truban.

​"Vstúpili sme do politiky preto, aby sme priniesli zmenu. Musíme ľudí dostať k voľbám, a preto ideme urobiť niečo, čo sa na Slovensku v kampani ešte nikomu nepodarilo. Do volieb navštívime každú jednu dedinu, každú jednu obec," povedal Truban.

Do sobotňajšieho dňa navštívila koalícia PS-Spolu 1560 miest a obcí na Slovensku. "Treba si to odpracovať a ukázať ľuďom, že vieme 'zamakať' a že takto budeme 'makať' aj po voľbách," dodal Truban.

Kampaň je podľa programového lídra Miroslava Beblavého postavená od začiatku na ľuďoch. "Naša kampaň stojí na zapojení dobrovoľníkov – bežných ľudí, ktorí chcú sami prispieť k zmene, máme ich už 1250," povedal Beblavý.

V sobotu PS-Spolu zavítajú napríklad do Hornej Lehoty, Dolnej Lehoty, Bzína, Oravského Podzámku, Hôrky, Marcelovej, Imeľa, Komoče, Jatova či Čalovca.

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.