Hra o 210 spotrebičov vrcholí. Skúste šťastie dnes!

Nezostáva už veľa času, aby ste sa zaradili medzi 210 šťastlivcov.

Hra o 210 spotrebičov vrcholí. Skúste šťastie dnes!
Zdroj: PLANEO Elektro

Šťastie sa na vás môže usmiať kdekoľvek. Niekedy nemusíte pre to spraviť nič a zrazu príde dobrá správa, alebo nájdete na chodníku sympatickú bankovku či sa vyhnete šialene jazdiacemu vodičovi. Inokedy treba šťastiu troška dopomôcť a vtedy to stojí za to dvojnásobne. Napríklad ak vám doma hapruje práčka, chladnička, alebo sa vám už zdá televízor akýsi menší a pokukávate po väčšej uhlopriečke, prípadne potrebujete nový počítač, notebook alebo mobil či baterky... Jednoducho, ak si chcete kúpiť nový spotrebič alebo elektroniku, pri troche šťastia sa vám môže stať, že vám doma pribudne ešte ďalší.

Nechápete? Vysvetlíme!

Do 31. októbra beží v PLANEO Elektro akcia, počas ktorej každý deň žrebujú spomedzi zaregistrovaných nákupných dokladov 10 výhercov spotrebičov Sencor. Stačí si zakúpiť akýkoľvek tovar alebo službu bez ohľadu na cenu v niektorej z 53 predajní PLANEO Elektro alebo na e-shope planeo.sk, zaregistrovať svoj doklad a nechať to už na vyššie spomínané šťastíčko.

Pozrite sa, čo všetko môžete vyhrať za nákup v PLANEO Elektro!

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.