ASUS vyhlasuje tender pre agentúry

Spoločnosť ASUS Computer Czech Republic s.r.o., o.z. pôsobiaca na Slovensku hľadá komplexnú agentúru pre potreby súčasnej komunikácie. Cieľom je, s ohľadom na široké portfólio produktov, zastrešiť na slovenskom trhu ako herné, tak aj lifestyle eventy, branding spoločnosti, OOH kampane, POSM tlač ako aj ďalšie marketingové služby podľa aktuálnych potrieb a preferencií.

ASUS vyhlasuje tender pre agentúry

Produkty spoločnosti ASUS sú známe vo všetkých kategóriách trhu s informačnými technológiami vrátane počítačových komponentov, periférnych zariadení, notebookov, tabletov, serverov alebo smartfónov. Prístup k práci v spoločnosti ASUS je štruktúrovaný, čo umožňuje vytvárať produkty, ktoré prekonávajú očakávania zákazníkov a zlepšujú celkový zážitok z ich používania. Kľúčom k úspechu sú okrem technických inovácií aj potreby napredovať v komunikácii.

„Všetci v spoločnosti ASUS sa usilujeme o technickú aj estetickú dokonalosť vo všetkom, čo robíme. Preto hľadáme spoľahlivého partnera so znalosťou lokálneho trhu, ktorý sa dokonale prispôsobí aktuálnym potrebám spoločnosti a nájde vhodné prostriedky na naplnenie našich cieľov,“ hovorí Eva Čanová, Marketing Specialist spoločnosti ASUS.

Výberové konanie bude pozostávať z viacerých kôl v mesiacoch máj a jún 2018. V prípade záujmu o spoluprácu so spoločnosťou ASUS sa môžu agentúry prihlásiť do polnoci 20. mája 2018 zaslaním krátkeho predstavenia spoločnosti vrátane referencií na e-mailové adresy: eva_canova@asus.comondrej_tretina@asus.com.

Pri ďalšom výbere sa bude prihliadať na odborné skúsenosti kandidátov. Vybrané agentúry následne dostanú pozvánku do tendra s konkrétnym zadaním na vypracovanie.

Začiatok oficiálnej spolupráce je ohlásený na začiatok júla 2018.

Kontaktná osoba Eva Čanová, Marketing Specialist, eva_canova@asus.com

(pr)

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.