Čarovný dizajn straveniek

DOXX - Stravné lístky poukazuje, že je čisto slovenskou firmou. Vizuál gastrolístkov a darčekových poukážok spája s krásami Malej Fatry.

Čarovný dizajn straveniek
Zdroj: doxxlistky.sk

Ako využiť vzťah k športu a lásku k prírode ukazuje slovenský emitent stravných lístkov. Spoločnosť DOXX - Stravné lístky sídliaca pri Malej Fatre sa rozhodla poukázať na to, že je čisto slovenskou firmou zo Žiliny. Vizuál stravných lístkov a darčekových poukážok spojila s výhľadom na panorámu Malej Fatry a krásu jej okolitých dolín. Slovenskú prírodu si tak pripomína každý, kto takýto lístok či poukážku drží v ruke.

Zdroj: doxxlistky.sk

DOXX - Stravné lístky poskytuje vysokú kvalitu služieb a komfort pri zabezpečovaní stravných lístkov, elektronických stravných lístkov, benefitných darčekových poukážok a pitného režimu. Poskytuje kompletné služby pre zamestnávateľov, právnické osoby, živnostníkov, stravovacie zariadenia, prevádzky a zamestnancov. Neustále pre nich prináša množstvo mimoriadnych výhod.

(pr)

Newsletter

Prihláste sa na odber noviniek zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.