Arval Slovakia prináša fleetové riešenia už 15 rokov

Spoločnosť Arval Slovakia pôsobí na slovenskom trhu už 15 rokov. Je jedným z lídrov na trhu s podnikovou mobilitou, ktorý spravuje viac ako 7 000 vozidiel a poskytuje inovatívne riešenia pre všetky druhy spoločností.

Arval Slovakia prináša fleetové riešenia už 15 rokov

Je súčasťou medzinárodnej skupiny Arval, ktorá sa špecializuje na odborné poradenstvo a starostlivosť o vozové parky s vyše miliónom vozidiel v 29 krajinách sveta. Viac na www.arval.sk.

 15 rokov na trhu a viac ako 7 000 vozidiel vo fleete

Spoločnosť Arval Slovakia sa stará o financovanie a management vozových parkov od roku 2004 a je kľúčovým hráčom v podnikovej mobilite na Slovensku. Pre svojich klientov poskytuje komplexné fleetové riešenia ako operatívny lízing, rôzne druhy prenájmov, online platformy či aplikácie pre klientov a ich vodičov, ako aj vytvorenie či optimalizáciu Car Policy. Zázemie v silnej celosvetovej skupine Arval a v bankovej skupine BNP Paribas jej umožňuje nielen reagovať na trh inováciami, ale aj prinášať know-how a riešenia, ktoré klientov odbremenia od administratívy a zbytočných nákladov a tiež vziať na seba všetky požiadavky týkajúce sa bezproblémového a transparentného fungovania vozového parku. „Sme hrdí na to, že naše dlhodobé pôsobenie na trhu a riešenia, ktoré ponúkame, uľahčujú našim klientom podnikanie a pomáhajú im napredovať. Fakt, že sa staráme o viac ako 7 000 vozidiel, hovorí nielen o dôvere, ktorú vkladajú klienti do našich rúk, ale aj o skúsenostiach a profesionalite, s akou pristupujeme ku každému jednému z nich. Želám nám a aj našim klientom ďalšie úspešné fungovanie a inovatívny rast v oblasti podnikovej mobility,“ hovorí Marek Kramár, generálny riaditeľ Arval Slovakia.

Individuálny prístup ku klientom

Arval Slovakia pracuje s dlhodobo overeným prístupom, vďaka ktorému vie odporučiť flexibilné riešenia na mieru každej spoločnosti či podnikateľovi. Či už klient podniká celoročne, sezónne alebo práve len začína, špecialisti z Arvalu identifikujú a nájdu vyhovujúci model podnikovej mobility. Každý klient má pridelených vlastných Business a Account Managerov, s ktorými konzultujú zmluvné otázky, nastavenie podmienok a svoje požiadavky. V rámci jedného tímu fungujú s Account Managerom aj experti z oblasti servisu a údržby, poistenia či náhradných vozidiel, aby bola každá požiadavka klienta posúdená a vybavená odborne a v čo najkratšom čase. Okrem toho je k dispozícii 24 hodín denne call centrum pre vodičov, tzv. Arval Driver Desk, kam sa môžu vodiči obracať so svojimi otázkami. Arval Slovakia má vypracovanú online platformu a mobilné aplikácie s prehľadnými informáciami pre vodičov, klientov a ich Fleet Managerov.

Viac informácií nájdete na www.arval.sk.

O spoločnosti Arval Slovakia:

Spoločnosť Arval Slovakia, člen finančnej skupiny BNP Paribas, bola založená v roku 2004. Špecializuje sa na podnikovú mobilitu s plným servisom pre malé, stredné podniky a veľké spoločnosti a s viac ako 7 000 vozidlami vo fleete patrí medzi lídrov na trhu. Svojim zákazníkom poskytuje fleetové riešenia na mieru, odborné poradenstvo, 24-hodiný zákaznícky servis a plnú starostlivosť o vozový park klienta. Klienti majú k dispozícii online riešenia, ako napríklad platformu My Arval, ktorá prehľadne združuje informácie o vozovom parku spoločnosti. Spoločnosť je držiteľom ocenenia Slovak Superbrand za rok 2018. Viac na www.arval.sk.

O spoločnosti Arval:

Spoločnosť Arval vznikla v roku 1989 ako člen globálnej finančnej skupiny BNP Paribas. Špecializuje sa na poskytovanie lízingu automobilov pre malé a stredné podniky a veľké spoločnosti. Svojim klientom poskytuje fleetové riešenia na mieru, ktoré optimalizujú pracovné zaťaženie ich zamestnancov a umožňujú outsourcing všetkých rizík spojených s prevádzkou vozového parku. Arval poskytuje odborné poradenstvo a plnú starostlivosť o vozové parky svojich klientov s viac ako 1 100 000 vozidlami v správe v 29 krajinách sveta, v ktorých zamestnáva viac ako 6 400 pracovníkov.

Arval je zakladajúcim členom skupiny Element-Arval Global Alliance, ktorá je celosvetovým lídrom v oblasti operatívneho lízingu a spravuje viac ako 3 milióny vozidiel v 50 krajinách sveta. V rámci skupiny BNP Paribas sa spoločnosť Arval radí medzi hlavné podnikateľské aktivity retailového bankovníctva.

 (pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.