Romantická svadba, ktorá dýcha historickou atmosférou

Hotel Gino Park Palace je miesto, ktoré je ako stvorené pre svadby, hostiny a oslavy. Už si viac nemusíte robiť starosti, kde prebehne obrad a hostina alebo kde sa ubytujú hostia, pretože hotel vám ponúka všetko pod jednou strechou.

Romantická svadba, ktorá dýcha historickou atmosférou

Obrad, na ktorý len tak ľahko nezabudnete

Zosobášiť sa môžete v útulnej kaplnke sv. Jána Nepomuckého, ktorá sa nachádza priamo v kaštieli, alebo pod holým nebom. Vyberte si hneď z niekoľkých miest – svadobného altánku, historického parku či nádvoria s barokovou fontánou.

Hostina bez starostí

Hotel zabezpečí aj svadobnú hostinu. Tak, aby všetko prebehlo podľa vašich predstáv. Nechýba ani ochutnávka svadobného menu či rozlúčková párty pre nevestu a ženícha.

Ubytovanie a ďalšie služby

V hoteli na vás čaká tiež svadobný dar. Po hostine sa môžete aj s novopečeným manželom/manželkou ubytovať v izbe zdarma. Aby bola vaša svadba dokonalá, Hotel Gino Park Palace myslí aj na zabezpečenie fotografa, kameramana, kvetinovej výzdoby, hudby či fotokútika.

(pr)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.