Galaxy Note10+ a Note10 sa dajú získať už len pár dní výhodnejšie

Cenu Note10+ a Note10 si môžete znížiť vďaka odpredaju starého zariadenia a včasnej registrácii. Predpredaj trvá len do 22. augusta.

Galaxy Note10+ a Note10 sa dajú získať už len pár dní výhodnejšie

Novinku netrpezlivo očakávali fanúšikovia pera S Pen, ktoré je charakteristickým znakom radu Note. Tento rok sú však k dispozícii až dve veľkosti. Note10+ s veľkou obrazovkou, na ktorej veľkosť sú používatelia zvyknutí, a Note10, ktorý svojimi rozmermi pripomína smartfón klasických rozmerov. Ten môže byť voľbou a vstupnou bránou do sveta Galaxy Note pre používateľov, ktorí preferovali skôr menšie uhlopriečky. Keďže od teraz sú k dispozícii dve veľkosti, po Galaxy Note môžu siahnuť všetci.

Predpredaj oboch noviniek trvá do 22. augusta, čiže zostáva už len niekoľko dní. Ich cenu si môžete znížiť vďaka využitiu výkupnej akcie, počas ktorej je možné získať späť až 580 eur za vaše staré zariadenie. Ak vás možnosť odpredania starého zariadenia zaujala, je potrebné spraviť predregistráciu do 22. augusta. Následne po obdržaní nového Galaxy Note10 túto registráciu dokončíte.

Čo je potrebné urobiť?

Obe novinky sa dajú predobjednať u jedného z predajcov elektroniky, u ktorého si vyberiete klasický Note10+ alebo menší Note10. Následne prejdete na stránku www.novysamsung.sk, kde je potrebné sa zaregistrovať a vyplniť všetky údaje o sebe, zakliknúť model Galaxy Note10, ktorý ste si predobjednali, a predajcu, u ktorého ste tak urobili. Registráciu je potrebné urobiť najneskôr do 22. augusta. Takto je možné získať späť až 580 Eur. Čiastka reprezentuje najvyššiu možnú výkupnú cenu použitého Samsung Galaxy Note9 128 GB Dual SIM.

Pozrite si celý postup aj v názornom videu Sajfu s Borisom.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.