Začala sa výstavba projektu Pod Vinicou. Predaných je už 40% bytov.

Na Skalickej ceste, v bratislavskej mestskej časti Nové Mesto, začala výstavba projektu Pod Vinicou - obytného súboru piatich mestských víl a jedného bytového domu.

Začala sa výstavba projektu Pod Vinicou. Predaných je už 40% bytov.

V tejto pokojnej lokalite tak už čoskoro pribudne 157 kvalitne postavených, energeticky efektívnych moderných bytov, zasadených do vybaveného zeleného areálu s vyriešeným parkovaním. Projekt ponúka 1 - 4-izbové byty s rozlohou od 30 do 114 m2, byty s balkónmi, terasami či predzáhradkami. Obzvlášť lákavé sú strešné 4-izbové byty s prémiovými výhľadmi na Karpaty.

Pod Vinicou je projektom renomovanej česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital s viac ako

20-ročnými skúsenosťami na slovenskom a českom trhu.

V rukách oceňovaného zhotoviteľa

Na výstavbe Pod Vinicou pracuje generálny zhotoviteľ stavby, slovenská stavebná firma Hornex, ktorá viackrát získala cenu Stavebná firma roka. Medzi ich zrealizovanými stavbami nájdeme projekty ocenené v súťaži Stavba roka a mnohé známe stavebné diela. Ako za zhotoviteľa povedal manažér stavby Ing. Marek Jedinák: “Výkopové práce úspešne napredujú a momentálne prebieha zakladanie stavby - betonáž základových dosiek a izolácia stavby voči vode a vlhkosti. Už čoskoro začnú na základových doskách vyrastať stavebné prvky, postupne formujúce budúci tvar budov.” Podľa harmonogramu stavebných prác by mala byť hrubá stavba dokončená v roku 2020. Predbežný termín kolaudácie projektu je v závere roka 2021.

Rodinné bývanie Pod Vinicou

Predaj rezidenčného projektu Pod Vinicou sa naplno rozbehol v prvej polovici roka 2019 a je výhradne v gescii oceňovanej slovenskej realitnej kancelárie HERRYS. Byty sú široko koncipované ako príjemné a premyslené bývanie pre mladé rodiny i jednotlivcov, ktorí chcú bývať obklopení prírodou
s dobrou dostupnosťou do mestského centra. “Vďaka premysleným dispozíciám, lákavej lokalite a vysokému štandardu je záujem o všetky kategórie bytov. Úplne najviac dopytov však evidujeme o väčšie byty a rodinné bývanie. Aktuálne je predaných 40 % bytov, no pre záujemcov, ktorí zareagujú dostatočne rýchlo, máme stále v ponuke širokú škálu bytov v rôznych výmerách a cenových reláciách,hovorí Mgr. Linda Prelovská, Project Manager realitnej kancelárie HERRYS. Okrem kompletného zabezpečenia kúpy nehnuteľností poskytuje realitná kancelária aj služby hypotekárneho špecialistu.

Zelený areál a bohatá občianska vybavenosť

Komorné bývanie Pod Vinicou vytvára perspektívu na budovanie susedských komunít. Ide o čisto rezidenčný projekt s uzavretým areálom, ktorý ponúka dostatok parkovacích miest aj atraktívne predzáhradky. Vyrastá  v jednej z najzelenších častí Bratislavy, v obľúbenej lokalite Biely Kríž. Tá je charakteristická dlhodobo ustálenou nízkopodlažnou bytovou zástavbou, ktorá ho oddeľuje od neďalekej Račianskej ulice. Budúcim obyvateľom táto poloha zabezpečí mestské vyžitie a výbornú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádza materská a základná škola, zdravotné stredisko aj pošta. Veľkou výhodou bývania Pod Vinicou je najmä jednoduchá dopravná dostupnosť do centra Bratislavy, električkou sa tam obyvatelia dostanú za 15 minút bez ohľadu na dopravnú špičku. V susedstve sa nachádza populárne kultúrne a kreatívne centrum Nová Cvernovka, ponúkajúce koncerty, diskusie, výstavy či workshopy.

Na dosah sú tiež cyklotrasy a turistické chodníčky do Malých Karpát, na Kamzík či Železnú studničku.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.