Privatbanka poslala svoj XXL výnos do stratosféry. Boli sme pri tom

Stratonaut s XXL výnosom, ktorý sa dostal až na hranicu vesmíru. Nie je to žiadne sci-fi, Privatbanka, pre klientov známa aj ako špecialista na investovanie, naozaj poslala stratonauta v héliovom balóne do stratosféry.

Privatbanka poslala svoj XXL výnos do stratosféry. Boli sme pri tom

Dosiahnuť prvýkrát hranicu vesmíru bola pre ľudstvo výnimočná udalosť. Podobný kúsok sa podaril aj Privatbanke, ktorá poslala svojho stratonauta s XXL výnosom skutočne až do stratosféry. Pomohol im v tom meteorologický balón, s ktorým stratonaut vyletel až do výšky 29 511 metrov nad zemský povrch. Celý let zaznamenali kamery a vy si tak môžete vychutnať unikátne zábery.

Dosiahnuť vysoký výnos teraz môžete aj s menšou investíciou

Na získanie XXL výnosu nepotrebujete veľa peňazí. Privatbanka ponúka klientom korporátne dlhopisy Penta Public s pevným výnosom 5,05 % ročne, pričom tento výnos si môžete zafixovať až na 7 rokov. Vstupná hranica pre túto investíciu je 3 000 eur, teda je nastavená tak, aby bol tento produkt dostupný pre širokú verejnosť.

S možnosťou zhodnocovania úspor prostredníctvom korporátnych dlhopisov sa najlepšie oboznámite na osobnom stretnutí so špecialistami banky. Nemusíte pritom nikam chodiť, zamestnanci Privatbanky radi prídu za vami, alebo sa s vami stretnú na jednej z našich pobočiek či na inom mieste podľa vašich preferencií.

Nezáväznú konzultáciu si môžete dohodnúť aj na www.privatbanka.sk, resp. www.xxlvynos.sk

Privatbanka je lídrom v predaji korporátnych dlhopisov a od roku 2007 aranžovala už 308 emisií dlhopisov v objeme 2,89 miliardy eur. Všetky splatné dlhopisy boli klientom banky riadne a včas vyplatené.

Pre viac informácií navštívte www.XXLvynos.sk

Zistiť viac

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.