Spoločnosť CompuGroup Medical CGM sa rozhodla pomôcť v boji proti Koronavírusu

Slovenským a českým lekárom dáva na bezplatné využitie komunikačnú platformou CLICKDOC TELEKONZULTACE, ktorý môže významne ochrániť lekára a jeho pacientov pred pandémiou COVID-19.

Spoločnosť CompuGroup Medical CGM sa rozhodla pomôcť v boji proti Koronavírusu

IT služba s názvom CLICKDOC TELEKONZULTACE umožňuje prepojenie lekára a jeho pacientov pomocou zabezpečeného video hovoru, dokáže realizovať vzdialené konzultácie s ľuďmi v karanténe, tehotenské konzultácie či vzdialenú starostlivosť o chronicky chorých pacientov. Môže byť tiež využitý na objednávanie eReceptov.

Službu CLICKDOC TELEKONZULTACE môže využiť každé zdravotnícke zariadenie, ktoré je vybavené počítačom či notebookom s kamerou a mikrofónom. Služba je pre každého lekára zdarma, je poskytovaná bez záväzkov. Momentálne je dostupná len v českej jazykovej mutácii. Napriek tomu je plne využiteľná aj pre všetkých slovenských lekárov a ich pacientov. Všetky potrebné informácie nájdu na www.cgmsvet.cz/informace/covid/.

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.