1. slovenská Nestville Whisky darovala 28 tisíc litrov dezinfekčného prostriedku BURBEGEL PLUS.

PRIMÁTOR MESTA STARÁ ĽUBOVŇA PhDr. Tomko Ľuboš

Spoločnosť BGV, s.r.o. – Nestville Distillery, výrobca 1. slovenskej whisky – Nestville Whisky počas posledných marcových dní darovala všetkým obyvateľom obce Hniezdne, v ktorej sídli a taktiež obyvateľom obcí sídliacich s katastrom obce Hniezdne - Kamienka, Forbasy, Lacková, Lomnička, Kolačkov, Nová Ľubovňa, Jarabina a mestu Stará Ľubovňa, BURBEGEL PLUS – dezinfekčný prostriedok.

V tejto nepriaznivej situácii tak rozdala 28 tisíc litrov BURBEGEL PLUS – dezinfekčného prostriedku.

BURBEGEL dezinfekcia

Pozitívne ohlasy na toto SUPER GESTO prišli nielen od primátora mesta Stará Ľubovňa a starostov obcí, ale aj od ich samotných obyvateľov, ktorí ĎAKOVALI prostredníctvom sociálnych sieti.

„Ďakujem za aktivitu všetkých ľudí, ktorí sa rozhodli v týchto chvíľach pomáhať, rovnako ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na výrobe a vývoji tohto produktu, ďakujem distribútorom Dr. MAX, COOP JEDNOTA, CBA, LIDL, 1.DAY, KAUFLAND a ostatným, že aj vďaka ním môže mať tento BURBEGEL Plus – dezinfekčný prostriedok každá domácnosť na Slovensku. A aj keď to nie je v tejto situácií jednoduché, verím, že čo najskôr sa stane svet takým, ako si ho pamätáme a podanie rúk, objatie, či zvítanie bozkom sa opäť vrátia do našich životov! „ dodal majiteľ spoločnosti BGV, s.r.o. - Nestville Distillery Ing. Ladislav Gurega.

 

STAROSTKA OBCE LOMNIČKA Mária Oračková
Zdroj: STAROSTKA OBCE LOMNIČKA Mária Oračková

​​CHRÁŇME SEBA A NAŠICH BLÍZKYCH!

 #smevtomspolu

(PR)

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.