Kuba má obrovský potenciál na výnimočné výnosy. Buďte s nami pri tom

Najväčší karibský ostrov skrýva investičné príležitosti

Proxenta - investície Kuba
Zdroj: PROXENTA

Slovenská investičná skupina Proxenta prináša klientom atraktívne investičné príležitosti už jedenásty rok. Klienti majú v Proxente možnosť investovať prostredníctvom dlhopisov a zmeniek s fixným výnosom, alebo priamym majetkovým vstupom cez akcie vybraných projektov na exotickej Kube.

Investujte s nami  svoje peniaze odvážne

„Projekty na tomto karibskom ostrove sú určené pre sebavedomých klientov, ktorí sa neboja spolu s nami preskúmať netradičný trh v srdci Latinskej Ameriky.“ - hovorí Pavol Kožík, generálny riaditeľ skupiny. A tak ako Proxenta v ňom vidia silný potenciál budúceho rozvoja. Kuba je vhodná najmä pre investorov, ktorí hľadajú investície s vysokými výnosmi, aké napríklad v Európe nedokážu dosiahnuť.

Keby sa dnes európsky podnikateľ rozhodol investovať na Kube, v danej situácii je to preňho takmer nemožné. Proxente len samotný rozbeh kubánskeho biznisu trval sedem rokov vyjednávania s miestnymi úradmi. „Dlhoročné osobné rokovania s miestnym a trpezlivé postupné získavanie dôvery partnerov prinieslo ovocie a etablovali sme sa na tomto trhu.“ – dopĺňa Kožík.

Proxenta - investície Kuba
Zdroj: PROXENTA

Dvojciferné výnosy

Klienti, ktorí sú ochotní počkať si na výnos 2- 3 roky a podieľať sa s Proxentou na unikátnych vstupoch na Kubánsky trh ako rovnocenný investičný partner, môžu zo svojich akcií očakávať veľkorysé dvojciferné výnosy.

S výberom vhodnej a primeranej kubánskej investície klientom pomáhajú osobní makléri, ktorí každému investorovi poskytujú odborné poradenstvo a servis na mieru.

Pre viac informácií o produktoch nám zanechajte svoj kontakt.

Upozornenie: Tento materiál je reklamným a marketingovým dokumentom a má výlučne informačný charakter. Informácie v ňom uvedené neslúžia a nie sú myslené ako investičné odporúčanie alebo investičné poradenstvo, nepredstavujú emisné podmienky a taktiež ich nemožno považovať za návrh na uzatvorenie zmluvy. Na rozhodnutie realizovať investíciu je potrebné oboznámiť sa so všetkými relevantnými informáciami, medzi ktoré patria napríklad informácie o emitentovi, o parametroch cenného papiera, o rizikách, o poplatkoch. Úplné informácie v podobe predloženia neverejnej ponuky na nákup konkrétneho cenného papiera budú poskytnuté iba obmedzenému okruhu vybraných klientov, pre ktorých je investícia do daného cenného papiera vhodná a primeraná vzhľadom na ich znalosti, skúsenosti, investičné očakávania a ciele, finančnú situáciu, preferovaný časový horizont, vzťah k riziku a schopnosť porozumieť rizikám spojeným s konkrétnou investíciou. S investovaním do finančných nástrojov je vždy spojené riziko. Investovanie nezaručuje návratnosť investovanej čiastky a doterajšie výnosy nie sú zárukou budúcich výnosov. Pri investovaní do finančných nástrojov emitovaných niektorou zo spoločností patriacich do skupiny Proxenta existuje riziko koncentrácie. Toto riziko spočíva vo fakte, že spoločnosť svojim klientom ponúka nákup najmä finančných nástrojov emitovaných v rámci skupiny Proxenta. Klient by preto mal investíciu do týchto finančných nástrojov zvážiť a chápať ju ako doplnok svojho širšieho portfólia, v ktorom má v rámci diverzifikácie rizika aj finančné nástroje iných emitentov alebo iné produkty finančného trhu.

 

 (PR)

 

Denný prehľad správ emailom

Dostávajte každý deň nové informácie zo sveta politiky, ekonomiky a biznisu.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.